Çocuklarda dikkat dağınıklığı için öneriniz var mı?

Argivitte vitaminler var demiştiniz bu vitaminler de var mı?
L-Arginin 250 mg, Vitamin C 70 mg, Vitamin D 400 IU, Biotin 15 mcg, Vitamin A 240 mcg, Folik Asit 150 mcg, Vitamin B1 1 mg, Manganez 0.85 mg, Vitamin B2 0.9 mg, Krom 60 mcg, İyot 70 mcg, Vitamin B3 10 mg, Vitamin B5 4 mg, Molibden 35 mcg, Vitamin B6 0.5 mg, Çinko 5 mg, Vitamin B12 1.5 mcg, Selenyum 50 mcg, Fosfotidilserine 10 mg, Vitamin E 0.95 mg direkt böyle içeriği

Yani Argivit Focus da hem beyin sağlığına hem genel bağışıklığa iyi gelecek her şeyi koymuşlar o yüzden de etkili cidden

Çok teşekkür ederim çok işime yaradı bu

Sabah akşam 1er ölçek veriyorum öyle demişti eczacı. Bi de bu markanın DHA balık yağını da alıcam o da hem beyne hem genel sağlığa çok iyi.

Tamam bende öyle vereyim o zaman. Balık yağını düşünmemiştim doğru diyosun ona da bi bakayım o zaman

Tamam bende öyle vereyim o zaman. Balık yağını düşünmemiştim doğru diyosun ona da bi bakayım o zaman
Ben bi ara başka bi markadan aldım da tadını kokusunu sevmedi diye kullanmadı bunun tadının güzel olduğunu söylediler denicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…