Çocuklarda dikkat dağınıklığı için öneriniz var mı?

Buradan veya başka bir yerden kimsenin önerisyle ilaç, takviye vs almayın lütfen. Bi uzmama görünün zaten sizi yönlendirecektir. Benğm oğlum da benzer bir süreçten geçti. Takviye bir ürün kullandık 6 şişe kadar. İnanılmaz bir değişim göstermeye başladı 2. Şişede. Kesinlikle bir uzmana danışın vakit kaybetmeden

Aslında balık yağını düzenli olarak balık yemeği günler kullanmak çok iyi olur. Argivit focusu da en az 3 ay devam etmek gerek. 6 ayda tam etkisini alıyorsun
Valla balık yağını içerse ben seve seve alırım ona o yeterki iyi gelsin. Argivit Focusu da 3 ayın sonunda tamamen bırakmak mı lazım?

çok vakit kaybetme derim hazır okullar tatilken açılana kadar etkisini görmeye başlarısınz okul açılıncaya kadar sorunu azalmış olur

Evett doğru gerçekten okul açılana kadar kullansa güzel olur, okullar açıldıktan sonrada kullanıma devam ederse hem okul dönemi hemde ilerleyen dönemlerde etkisi kalıcı olur.

Buradan veya başka bir yerden kimsenin önerisyle ilaç, takviye vs almayın lütfen. Bi uzmama görünün zaten sizi yönlendirecektir. Benğm oğlum da benzer bir süreçten geçti. Takviye bir ürün kullandık 6 şişe kadar. İnanılmaz bir değişim göstermeye başladı 2. Şişede. Kesinlikle bir uzmana danışın vakit kaybetmeden
Burdan fkir aldım ama doktora sormadan vermedim o da onayladı güvenilir takviye olduğunu söyledi yoksa vermem tabiki. Argivit de söylediğiniz etkileri görüyoruz şu an 🙏🏻

tabi kafaya göre vermek olmaz zaten doktora sorulur ama yan etkisi olacak bişey değil zaten doğal gıda takviyesi, bir çok kullanım yapan anneden de ürünün tavsiyesini çok duydum, en iyi referans anne ve doktorlar

Burdan fkir aldım ama doktora sormadan vermedim o da onayladı güvenilir takviye olduğunu söyledi yoksa vermem tabiki. Argivit de söylediğiniz etkileri görüyoruz şu an 🙏🏻
Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah süreciniz daha da olumlu devam eder.🥰

Valla ne yalan söyleyim biz almadık pek böyle oyunlar denemekte fayda var hem argivit focus, omega3, hem ekran kısıtlaması hem bu tarz oyunlarla güzel sonuç alınacağını düşünüyorum

X