Çocuklarda dikkat dağınıklığı için öneriniz var mı?

Argivitle yol aldıysanız bence dikkat eksikliği yoktur. Hiç endişe etmeyin çünkü bu vitaminler hafif bir etkiye sahip, ilaç gibi değil. Etkili olması önemli bir sıkıntı olmadığını gösterir. Bizde argivit smart ve easy fish oil kolini kullanıyoruz. Şu an öğretmenininde söylediği gayet iyi durumda olduğu. sıkıntımız yok şükür. Sizin yavrunuzada şifalar dilerim.
Çok sevindim iyi olmanıza. İçim rahatladı benimde vücudunda eksik olan vitamini minerali tamamlayınca düzelme oldu dediğim gibi. Balık yağında da argivit alcaz biz 🙏

Evet alıyor, ama uzun süre sonra çıktı tikler, ilaçla bağlantısını duydum ama ondan mı bilmiyorum.
Dediğiniz gibidir umarım, ben de hep geçici diye düşünmek istedim.

Göz kırpma, boğaz temizleme, omuz silkme bunları genelde görmezden geldik.
Şimdi burun çekme başladı, buna da tepki vermemeye çalışıyoruz ama bu hepimiz için zor oldu, çok sesli ve uyanık olduğu her an kesintisiz devam ediyor.
Destek takviye de alıyomusuz ilaca ek olarak?

Dehb tedavisi alıyormuydu? İlaçlarda tik yapabiliyor ya da var olan tiki arttırabiliyor. Oğlumda da kısa süreli oldu. Hala da değişken tikler olabiliyor ama çok anlaşılacak gibi değil. Boğaz temizleme gibi. Ben hiç uyarmıyorum görmezden geliyorum bu şekilde de geçiyor. Değişen tiklerse kalıcı olmuyor diye biliyorum.
Bende ilaçların tik yapabilceğini duymuştum ama emin değilim tabi duyum sadece

Doktor en iyisini bilir tabi ama bence de argivit gibi güvenilir takviye markası gerekli hem bedenen hem zihnen iyi gelir

Bende konuştuktan sonra aldım tat konusunda endişeliydim ama gayet severek içiyo:) boy uzaması için daha erken tabi ama dikkat ve odaklanma konusunda bende iyi geldiğini görüyorum kendi çocuğumda
Ne yalan söyliyim çok korktum faydası olmak diye ilaçtan yana çekincem var ama gerekirse de tabiki şart

Merhaba başlığınızı şimdi gördüm bende takviye araştırması içindeyim son durum nedir etkili oldu mu bilgi verir misiniz

Merhaba başlığınızı şimdi gördüm bende takviye araştırması içindeyim son durum nedir etkili oldu mu bilgi verir misiniz
Merhabalar evet ortama 1 ay gibi bi süreden sonra etkisi oldu yazmış buraya da şimdi 3 ay oldu hemen hemen ve aynı şekilde olumlu etkiler devam ediyo

Bi kere götürdüm ilaca gerek olacak bi boyutta olmadığını söyledi o yüzden bende böyle destek olacak takviye edici şeyler araştırıyorum
O zaman argivit focusa başlayabilirsiniz tabi yine de doktorunuza sorun bizim doktorumuz direkt onayladı iyi bir takviye olduğunu söyledi

X