Çocuklarda dikkat dağınıklığı için öneriniz var mı?

Çok sevindim iyi olmanıza. İçim rahatladı benimde vücudunda eksik olan vitamini minerali tamamlayınca düzelme oldu dediğim gibi. Balık yağında da argivit alcaz biz

Destek takviye de alıyomusuz ilaca ek olarak?

Bende ilaçların tik yapabilceğini duymuştum ama emin değilim tabi duyum sadece

Doktor en iyisini bilir tabi ama bence de argivit gibi güvenilir takviye markası gerekli hem bedenen hem zihnen iyi gelir

Bende konuştuktan sonra aldım tat konusunda endişeliydim ama gayet severek içiyo:) boy uzaması için daha erken tabi ama dikkat ve odaklanma konusunda bende iyi geldiğini görüyorum kendi çocuğumda
Ne yalan söyliyim çok korktum faydası olmak diye ilaçtan yana çekincem var ama gerekirse de tabiki şart

Merhaba başlığınızı şimdi gördüm bende takviye araştırması içindeyim son durum nedir etkili oldu mu bilgi verir misiniz

Merhaba başlığınızı şimdi gördüm bende takviye araştırması içindeyim son durum nedir etkili oldu mu bilgi verir misiniz
Merhabalar evet ortama 1 ay gibi bi süreden sonra etkisi oldu yazmış buraya da şimdi 3 ay oldu hemen hemen ve aynı şekilde olumlu etkiler devam ediyo

Bi kere götürdüm ilaca gerek olacak bi boyutta olmadığını söyledi o yüzden bende böyle destek olacak takviye edici şeyler araştırıyorum
O zaman argivit focusa başlayabilirsiniz tabi yine de doktorunuza sorun bizim doktorumuz direkt onayladı iyi bir takviye olduğunu söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…