Çocuk sahibi olmayı istememek

ama yorgun savaşçı ben istiyorum yalnızlık çekiyorum,30'u devirdim,yaa önce ben ev3enım kızlar ızın verin:))

ama yorgun savaşçı ben istiyorum yalnızlık çekiyorum,30'u devirdim,yaa önce ben ev3enım kızlar ızın verin:))

istediğin sıra olsun endulus34, ben de devirdim ama seve seve sıramı sana ve diğer arkadaşlara veririm. ne de olsa ben 2. tura dönüyorum (okeye dönüyorum gibi oldu kaydirigubbakcemile3)

Evlenip balayına gideceğime evlenmem alayına giderim diyor adamlar.

Bizim burda boşanmalar çok fazla, hergün biri boşanıyor nerdeyse ve kadınlar üzülürken,erkekler oh özgürüm artık diyorlar

daha önce tv de Altın Kızlar vardı Biz de yaşlanınca ortak bir şehirde villa tutup yaşayalım.O zamana kadar herkes para biriktirip emekli olsun :dance:

istediğin sıra olsun endulus34, ben de devirdim ama seve seve sıramı sana ve diğer arkadaşlara veririm. ne de olsa ben 2. tura dönüyorum (okeye dönüyorum gibi oldu kaydirigubbakcemile3)

Sen niye 2.tura döndün ki
Biz daha okey oynayacak adam bulamadık sositososito

Cok güldüm, Allah iyiliginizi versin emi sizin kizlar.opuyorumnanaktan
Ya hayirlisi olsun kizlar, inanin sizlerden cok iyi anne olacagi icin aslinda sizlerinde cocuk dogurmanizi icten ice istiyorum.Keske annelerin hepsi sizler gibi, detayci, adaletci ve kültürlü olsa olumunekankayizsmile
Neticede bilincli olundugunda hem cocuk hayirli hemde anne mutlu , hemde toplum umutlu oluyor. ( Nasil döktürdüm ama delikafadulden )

Olivia ben inglizce öğreneceğimde bana Alamanya'dan ing konuşan bir sevgili ya da eş adayı bulabilir misin :1hug:

bu yorgun halimle iyi güldürdünüz beni, allah da sizi güldürsün kızlar :roflol:

endulus, sıra zor gelsin valla, hayat böyle de çok güzelzemuszemus tabii sen de çok ağırdan alma ömür boyu sevgili olamayız neticede biz de lmaz:

fiyonk, 30 lu yaşlar daha da bi' güzelmiş di mizemuszemus di miii?zemuszemus evet, desene kaldım böyleee zemuszemus

emu, benim yıllar önce çok kısa süren bir evliliği oldu da, o yüzden 2.tura dönüyorum kaydirigubbakcemile3 Hayırlı olacaksa olsun, erken-geç önemli değil bu işlerde, iyi ki de o turu bırakmışım, allah'ın sevgili kullarındanmışım, hep şükrederim. :Saruboceq:

emu kardeş, bu arada benim en yakın arkadaşlarımdan biri türk erkeklerinde ümit görmediği için yabancı istedi, evlendi şimdi diyor ki hepsi aynı bunların kaydirigubbakcemile3 ha bir de çocuk anneye çekti, baba sarışın mavi, çocuk kumral kahverengi gözlü, gerçi oralarda da o rağbet görüyormuş kaydirigubbakcemile3 işin şakası tabii bunlar

olivia, fena döktürmüşsün valla. kendimizle ilgili sorunları aşsak bile bu toplumla ilgili sorunları aşamayacağız, sorumsuz yığınla insanın düşünmeden dünyaya getirip ortalığa saldığı çocuklarla bir arada büyümek zorunda kalacak bir çocuktansa "no child, no cry:lepi:" diyerek sözlerimi noktalıyorum efenim.

yaa fiyonk ben yetişemedim canımyorgun sen dön bacım haklıısn:)emu sen ne yapcan eli,bşvr kız bızımkıler yıne ıyı yaa:)

Günaydinlar, hayirli sabahlar,
"no child, no cry" süper bir yorum olmus, bende bunun üzerine " I will survive " hheeeyyy hheeeyyy sarkisini sana ve tüm buradaki degerli arkadaslara itham ediyorum savascim benim.
:lepi:
Emu, Allah iyiligini versin sabah sabah koptum burda, kiz ulu orta yabanci damat ariyorum denilirmi, hani söyle istemiyorum yan cebime desen caktirmadan. Eline kiz eli degmemis, hayirli süt emmis vs. falan de.ohaoldumsmile
Bende aaaa kiz emu gel seni cok begendim sana birisini tanistirayim diyeyim, sende olmaz falan de.
Fiyonk hayat 30`dan sonra basliyor zaten.sengözlerimebaksanab
Brsnz sen hangi ülkedensin merak ettim canim ya?

Brsnz sen hangi ülkedensin merak ettim canim ya?

Ülke mi :) hehe Türkiye tabiki canım ama Anadolu değil Trakya, burası çok farklı, yaşayış kültür sanki başka bir ülkeye gelmiş giib olursunuz bu yüzden buranın dışına çıkmak istemiyorum, çok rahat bir yer :) Rahat yer olunca kadınlar ve erkekler kahır çekmeden sepetliyorlar ex-eşlerini

Emu yabancılarla konuşmak istiyorsan sana englishbaby.com u tavsiye ederim.

İngilizce pratik yapmaya ve yeni insanlar, yeni kültürler tanımaya can atan konuşkan dünyanın dört bir tarafından insanların olduğu bir site aynı zamanda hergün günlük ingizliceye dair dersleri de var.

Face hesabından da yabancı dizilerin, aktörlerin fan pagelerine gir, konuş, konuşmasan bile okumak bile çok faydalı.

Konuştuğum üç tane yabancı adam var, birini Türkiye'ye getirmeye çalışıyorum, zamanında bizim buralara gelmiş, Türkler çok sevmiş, birkaç Türkün evinde kalmış, yine gel diyorum . Adam bakarız diyo

Darısı başına bacım kaydirigubbakcemile2öEmu sen de mi akrepsin, ooov biizm işimiz zor, sen öyle misin ama ben çok ince eleyip sık dokurum, herkesle de kolay kolay samimi arkadaş olmam, olamıyorum.

Yabancı koca konusunda iki laf söylemek istiyorum :)) Adamlar farklı ama onu Türk gibi yapan yine biizm Türk kadınları.
Bir gazeteci anlatmıştı, bunun arkadaşı İtalyan'la evlenmiş, tikkat İtalyan irkeği
Hiç öyle kıskanç, Türk erkekleri gibi sinirli, anlayışsız kaprisli, herşeyi ben bilirim havalarında değilmiş.
Sonra bu hatun İtalyan kocaya hiç istemediği halde, adam beklemediği, talep etmediği Türk erkeği gibi hizmette bulunmuş. Çay kahve götürmüş ayağına, koçişim koçişim diye pervane olmuş.
Sonra brgün adama kave vermeyince İtalyan hani kahve nerde kaldı demiş
Mis gibi İtalyan'ı Türk erkeği gibi yapmış anlayacağınız

Son düzenleme:

Evet akrebim beynim çok çalışıyor ve bunalıyorum açıkcası rahatsızım öyle saf sakin bişey olmak istiyorum bu yoruyor beni
Şu kpss yi atlatayımda sonrası artık bulduğum her yabancıya yapışacağım bakalım biri belki Mevlana hoşgörüsüne kabul eder aklinialirimsmile

Benimkilerde elekten geçemiyor yüzeyinde kalınca çöpe atmak zorunda kalıyorum içim acıyarak bayanssulusmile
Aslında çok sıkıcı çünki bizim kriterlere uyan erkek modeli pek yok.Türleri tükenmişler ya da varlar ama bana denk gelmiyor
Şimdi de Burak Kut Meyra Karar Bize Ait şarkısını dinlerken sevdiğim adamı özlediğim aklıma geldi.Facetede gördüm pfff zor iş yafs sev ayrıl terket hesabı
Özledim seni

Akrep kadınları akıllıdır, kendim değil ama akrep çok tanıdığım var cidden kafaları fazlasıyla çok çalışıyor ve acaip prensipliler yani taviz veremiyorlar. Ben erkek için ölen biten, herşeyden vazgeçip kendini erkeğine adayan akrep kadını tanımıyorum
Sana demiştim yaa bazen keşke sadece erkek, evlilik, çocuk, makyaj, modadan ibaret küçük bir dünyam olsaydı keşke, beklenti az olunca daha mutlu olurdum gibime geliyor.
Kafamıza uyan, bize ayak uyduracak, komplekse girmeyecek bir adam buluruz yaav sempatiksalakcinni

Yıllardır görmediğim face de bulduğum bir arkadaşım yabancıyla evlenmiş, biraz muhabbeti ilerleteyim de ben de sorayım yabancı koca nasıl diye guclubacismile

Canım konuşmak istiyorsan öyle ingilizcem süper olsun diye bekleme, hemen konuşmaya başla, konuştukça gelişiyorsun, yabancılar senin dediğini anlıyorlar zaten, dert etmiyorlar hiç ve biliyor musun onlarla konuşmak daha eğlenceli :) Ve sanıldığı gibi seks muhebbetine girmiyorlar, usturuplular. Yani benimkiler öyle..

Hahahaha bana baksana hemen benimkiler oldu sırnaşık şey

Son düzenleme:
Konu sohbete donmus masallah uyarilar verildi bilginize .... Insanlar ikili diyaloglari geyik sohbetlerini okumak istemiyor lutfen konu disi yazmayiniz !

Kadınlara kendimizi anlatmaktan yani nedenini anlatmak dışında keyifli birşeyler yazalım istedik, kim şikayet etti Olay zaten çocuk istememeye gelecekti

Son düzenleme:
30 lu yaşlar güzel kesinlikle yorgun savaşçı. çünkü kendine güvenin tamamlanıyor en azından bende öyle oldu. içe kapalıydım şu an çok daha rahatım. geriye dönüp baktığımda neler yaptım neler yapmadım diye değerlendiriyorsun ve bunalım yaşıyorsun elbette ancak, 30 sınırını aşınca sanki kıyamet kopacak gibi hissettirildiğimiz için kötü olacak sanıyorsun. oysa tam tersi artık her şey benim elimde üzülmeyi de sevmeyi de ben seçebilirim diyorum.

olumsuz yönü var tabi ki, eğer hâla yalnızsan, zaman hızlanmış gibi geliyor. ben istediğim ilişkiyi bir türlü bulamadım ve umutlarımı kaybetmiş hissettim. şu an ufacık da olsa bir umudum var yalnız olayları ve ikili ilişkileri yönlendirmede başarılı değilim sanırım. karşımdaki ile ilgilendiğimde kendimi aşağılanmış hissediyorum. hareket edemiyorum bu yüzden. eskiden yani yirmilerde insanın kalbi daha hızlı çarpıyor bu bir gerçek.

bilmiyorum sonum ne olucak. çocuk istemiyorum bi yandan, istediğim biri olunca bu da byük ayak bağı oluyor başıma da geldi. klasik geleneksel yaşamlar beni öldürür bunu biliyorum, yapamam elimde değil. işten eve gelince bakıcıdan bebeğimi alıp huzurla akşama başlayamam ben.

erkeklerse çocuk istiyorlar. aday bulmakta zorlanan biri olmamama rağmen, çocuk istemeyene ratslayamadım bu çok üzücü benim için... ya evlenmiş ayrılmış birini bulcam çocuklu olcak, ya da bir mucize olucak...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…