Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah çocuğunuzun yardımcısı olsun. Böyle davranarak çocuğunun hakkına giriyorsunuz. Resmen çocukla babanın arasına sorun sokmuşsunuz sırf kıskançlıktan. Sizinle 2. Çocuğu istememiş o kadınla çocuk istiyor. Çocuğunuzdan siz sorumlusunuz yeni gelen kadın değil. Eğer siz mantıklı bir anne olsaydınız belki o kadının da tavrı bu şekilde olmazdı

Bence kv, konu sahibinin huyunu bildiğinden başımıza sarılmasın diye ve torunundan dolayı huyuna gidiyor kjgk

kafa karışacak ne var? zaten vermek istemem demedin mi en son
vermek zorunda kalmicaksan neden kafan karıştı

Karışan şey: eski kaynana ‘ o kim oluyormuş da benim torunumu istemiyormuş’ demek yerine ‘ yeni gelini tanmıyorum o kadar çok ‘ demiş.

Yine gol atamadım ya la diye üzülüyor.

çocuğa çok üzüldüm ta bu nasıl bir anne kıyamam yavrum üzülsün sevgisiz ilgisiz olan sensin ne anne anne, ne baba baba. yazıklar olsun. kalbim kadırmıyor BİR COCUGUN DAHA ACI CEKTİĞİNİ ÜZÜLDÜĞÜNÜ DUYMAK İSTEMİYORUM ARTIK DAYANAMIYORUM

Eski eşim çalışıyor kadın evlenince işi bırakmış ayrıca o evde hakkı yokmu odası olması gerekmiyormu çocuğumun o evdede,çocuğumu istemiyor sa evlenmeseydi çocuklu adamla evlendi
İzin günleri dışında göndermeyin. Evli adamla evlendi diye siz istediginiz gibi at kosturamazsiniz. Bu yaptığınız gerçekten kıskançlık. Benim kayınvalidem de o bilerek evlendi demişti benim için. Yaptığım bir takım fedakarlıklar vardı ama bu fedakarlıkların kayinvalidenin kıskançlığı ile iyice işin içinden çıkılmaz hale geleceğini bilmiyordum. Kadın elbette çocuklu biriyle evlendiği için çocuğun geleceğini biliyordur. Ama sürekli plansız programsız geleceğini tahmin etmemiştir.

Adam cocugu alip bunu evden atsaydi nafakadanda olsaydi iste o zaman birsey olurdu bence simdi tam olmadi.

Bu kadını o evden polis zoruyla bile çıkamazsın çok çirkef.

Ben Katibin Ruhu e katılıyorum hiç değilse artık etkisiz eleman olacak yeni fesatlık düşünene kadar bakalım.

musakkak nude at bence bu sefer eski eşine belki etkilersin araları bozulur

Bence kv, konu sahibinin huyunu bildiğinden başımıza sarılmasın diye ve torunundan dolayı huyuna gidiyor kjgk
Olabilir , hatta karşı taraf iyi , görmüş geçirmiş utanma duygusu olan birileri de olabilir . Çünkü son zamanlarda böylesi bir şımarıklığı görmemiştim . Acayip şaşkınım .

Yaa bence çocuğu ver, eminim ki babaannesi senden daha iyi bakar ve daha sağlıklı psikolojiyle büyür çocuk.
Böylece aile boyu senden hem maddi hem manevi kurtulurlar.

Bir yakınımızın kaynının ilk karısı kaçmış başka adamla, kaynanası arkasından ağlamış. İkincisi de kaçmıştı, sonra geri geldi, kabul ettiler. Kaynanası yakınımız olan gelinini sevmez, oğluna kaçıp geldi diye. Böyle sorunlu tipleri sevenin kendi de sorunlu oluyor.

Hayır gerçekten vermek istemiyorum oğlumu kadın ilk kez böyle bağırdı istemiyorum dedi biz muhatap olmamıştık onunla böyle
Daha konu başında kadını arayıp "eşşek gibi bakacaksın,eşşek gibiiii!!" Diye anirdıgin için yüzgöz olmuş olmayasin?
Ayrıca balayında adamı aramak mantıklı mı? Milletin en güzel günlerini zehir etmek için cabalamissin işte, bize bari lolo yapma , şurada forum kardesiyiz

Evet konuşucam beraber gitmeliyiz çocuğum hala arada kaçırıyor
Senin amacın üzüm yemek değil bagciyi ...
Hala diyorsun babasıyla beraber pedagoga gidelim beraber gitmeye yer çıktı ya, kesin götürürsun çocuğunu
Sacmalik...
Oysa babaanne 'kardes olmak cok kıymetli bir şey. Bak babanın da kardeşleri var. Ahmet amca var ya, o babanın kardeşi. Küçükken Ahmet de hiç istememişti kardeşi olmasını,ama bak ne güzel oldu. Senin kardeşlerin olursa büyüyünce sen de Ahmet gibi amca / dayı olacaksın. Senin de yegenlerin olacak, dogumgunlerinde sen de onlara drone alacaksın. Kardes her zaman iyidir. Hem annelerin babaların kalbi kocamandir. İsterse on tane çocukları olsun,biri diğerinden kıymetli olamaz. Hepsinin yeri ayrıdır, sence ben ben babani mi daha çok seviyorum Ahmet'i mi???
Tabii ki hepsini eşit seviyorum:) sen baba olunca yeni çocuğun olunca ilk çocuğunu daha mı az seveceksin? Di mi? Merak etme, sen çok kıymetli bir çocuksun, hepimiz seni coook seviyoruz. Hatta benim torunum olmasan,başkasının torunu olsan bile seni çok severdim. Sen çok özel bir çocuksun. Eminim bir gün kardeşin olursa ona çok güzel abilik edersin, şanslı bir çocuk olur. Onu korursun, ona bildiklerini öğrenirsin.. mesela ne öğretebilirsin kardeşine? " Falan deseydi, siz de deccal görmüş gibi tepki vermeseydiniz kardeşle yapacağı güzel şeylerden bahsedip kendi kardeş ilişkilerinizi anlatsaydiniz çocuğun psikolojisi bozulur muydu?
Koca konuda aklı başında tek kişi çocuk . Allah ona kolaylık versin, çok zor bir hayatı var

tamamen alacağını söyledi oğlumu dedim ben yatıştırdım almayacak ama

velev ki adam alıcam dedi vermiycem diyemiyor musun da kadına ajitasyon yapıyorsun?
hayatın rol yapmak kendini aciz gösterip acındırmak üstüne kurulmuş. birileri ver çocuğunu diyor aklına yatıyor burda millet sert çıkıyor verme diye aklına yatıyor kukla gibi yaşıyorsun. kendi hayatın dışında herşeyle ilgilisin maşallah.

Demek ki deveye diken insana yarıyor bu dünyada . Bunu anlamış oldum

Aklın çıkıyor değil mi boşandığın adam eşiyle mutlu olacak, tekrar baba olacak diye. Sende bulamadığı mutluluğu eşinde bulacak diye!

Senin derdin çocuk değil, ESKİ eşini kıskanıyorsun. Çocuğuna EŞŞEK gibi sen bakacaksın, çocuğunun babasının hanımı onun ödevini yaptırmak zorunda değil. Sırf huzurlarını kaçırmak için kullanıyorsun çocuğunu. Aklın fikrin çocuğunun mutluluğu olacağı yerde nafaka da, evde. Yazık çocuğa...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…