Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
vardı ya biri adamın karısı için ondan çocuğu yok benden çocuğu var hala benim kocam diyordu aynı mantık.
Ahahahah vardı bi tane, kocasının sevgilisine o..diyordu, ama kendi adamla boşandıktan sonra ikinci çocuğu yapmıştı, ama ben ondan başkası ile ömrümde olmadım, o kadın önüne gelenle yapmış ben o.. değilim diyordu

Evden atılınca artık çevre bakar konu sahibine musakkak

Çevre diye de kendini aklamasın aynı düşünmeseler uygulamazdı
Çevre sırf kel göbekli kocalarına göz dikmesin diye o akılları veriyor, kadının yanında çocuk olmayınca kısmeti çıkar da tehlike olmaz diye.

Kötüsünüz. Cocugun velayetinin belli bir yastan sonra babada olmasinda sıkıntı yok. Ilgilenip bakacak gücünüz yoksa verebilirsiniz ama siz istemediginiz bir eşya gibi cocugu atiyorsunuz. Bu ikisi arasinda ciddi bir fark var.

Sizle nikahı avrken kuma almamış ya. Size niye sorsun eski eşiniz?
Ayrıca kadın çocuğunuza niye bir şey yapsın? Eve mutsuz gelse sorgularsınız da her seferinde böyle sorgulamanız da tuhaf.
Çocuğun psikolojisini siz de bozuyorsunuz. Kadının sinir krizi geçirmesi mi çocuğunuzun psikolojisini bozsun?

Sorunlu çocuklar nasıl oluşur'a örnek olmuş.

Araları az yaş olsun istemiştim o istemedi hatta 2.çocuk hiç istemedi ileride de istemedi bir tane olsun demişti şimdi ikinciyi istiyor
Eşiniz belli ki çocuk değil sizi sevmiyormuş. Niye zorla sizle 2. çocuk için birlikte olsun ki?

A aaaaa çok şaşırdım.
Kız sen demiyor muydun "çocuğuma kötü davransın,kadını bosar" diye. Adam karısını kizdirmamak için çocuğunu boşadı daha ilk tokezlemede
Anında boşar çocuğuna bisey yapamaz ben bile kzıdı diye müdahale ettim hele bir vursun
eski eşimde yarın çocuğu komple alıyorum anneme bırakıcam çocuğu babaannesi baksın ben iş saatlerim dışında anneme gider görürüm sık sık
E mutlu musun? Çocuğun onların evinde vakitli vakitsiz kalip huzurunu kaçırmayacak, çocuğa bakmadığın için nafakan kesilecek, çocuk o evde yaşamadığı için artık o evden atilacaksin.
Saçma sapan konuşmadan, insanların huzurunu kaçırmadan önce dusunemedin işte bunu

adam iyi ki boşanmış sizden. boşanana kadar kimbilir neler çekti de mecburen babasının evini bırakmak zorunda kaldı.
çocuğunuzu gram sevdiğinizi düşünmüyorum, fesatlıktan dolayı tek amacınız onları da sizin gibi mutsuz etmek.
kimse sizin çocuğunuza bakmak, onun ekstra isteklerini yerine getirmek, ona oda hazırlamak zorunda değil. çok rahatsızsan göndermezsin olur biter.
allah sizin gibi hasetlerden korusun hepimizi.

Benimde çocuğum var çocuksuz adamla evlenmem asıl ben davul bile dengi dengine
Evliliği böyle hesap kitap işine çevirirseniz daha çok böyle dövünürsünüz. Çocuksuz bir adamı da sevebilirsiniz, sevgi hesaplayarak olmuyor. Ne malum evli bir adama gönül vereceğiniz? Sırf evlenmek için evlenilmez sonra görüyoruz neler oluyor.

Bu çocuk eşya değil. Şu yazdıklarınıza inanamıyorum.

Lütfen psikolojik destek alın.

Kayınvalidem aradı eski eşimle konuşmuş biz o kadının torunumuzdan rahatsız olduğunu bilmiyorduk dedi eşi istemiyormuş kesinlikle bir daha getirme çocuğu dışarıda yada annende gör akşam kalmak istersende baba oğul babaannede kalın bana getirme çocuğu demiş kayınvalidem biraz kızmış istememe hakkı yok çocuğu diye ama eski eşim biraz sert konuşmuş annesine sana getiricem demiş kayınvalidem tamam bende kalın kalacağınız akşamlar o zaman demiş tamamen alacağını söyledi oğlumu dedim ben yatıştırdım almayacak ama sende vermeyi söylersen tamamen alırız orası başka dedi sinirle söyledim dedim tamam ama düşüncen buysa alalım çocuğu dedi ben bakarım torunuma dedi dedesiyle biz bakarız istemiyorsan çocuğu dedi biraz ağladım öyle diyince çocuğuna bak güzelce yollama oraya bizde görüşsünler dedi ben tekrar konuşurum ortalığı sakinleştiririm dedi
Cocuk odası konusu açılmış kayınvalidem uzun konuşmuş eski eşimle galiba şuan oturduğunuz ev torunumun evi odası orada var bunlara takılmayın çocuğunla güzel güzel konuş biz de yanındayız dedi yeni eşini daha seni tanıdığımız kadar tanımıyoruz sen hala benim gelinimsin dedi torunum gitmesin bizde görüşsünler dedi bilmiyorum çok kafam karıştı çok bilmiyorum ne olcak

Ya sizin gibi insanlara hep böyle iyi niyetli insanlar denk geliyor sizde ortalığı boş bulup düdüğünüzü öttürüyorsunuz.

16 senedir bu foruma üyeyim, bu forumda gördüğüm en kötü kadinsiniz siz
Eminim babaannesi bile daha iyi bakar sizden
Bu kadar insan çocuğu olsun diye yirtinirken sizin gibi bir kadının anne olması çok büyük haksızlık gercekten

kafa karışacak ne var? zaten vermek istemem demedin mi en son
vermek zorunda kalmicaksan neden kafan karıştı

Aba altından sopa göstermiş eski kaynanan işte düzgünce bak ya da alırız cocuğu elinden demiş

ne olacak belli : eşşşekkkkk gibi çocuğuna kendin bakacaksın, yeni kadını rahatsız etmeyeceksin haddini bileceksin

Ben vermek istemiyorum haklısınız çocuğumu o kadına vermek iyi fikir değil gözüm açıldı ama eşim anneme vericem babaannede kalacak yarın alıyorum dedi
Adamın gözü açılmaya başlamış . Bence de babaannede düzenli bir hayatı olsun . Siz de kendinize yeni bir hayat kurun . Çocuğa daha fazla zarar vermeyi. Bu ne ya , yoyo gibi git evladım o kadını rahatsız et geri gel . Çünkü senin üstünden mağduriyet kasmam lazım diyebileceğiniz bir araç olarak görüyorsunuz çocuğu .

Tövbe est

Şimdi anladım
Her konuda nerde bu çocuğun annesi diyordum
Meğerse -anne-?!! Bilerek çocuğunu gönderip huzur kaçırsın diye kullandırıyormuş

Yazık günah ne diyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…