Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakin cevreniz sizi iyi gaza getiriyor sizde cok saglikli dusunmuyorsunuz, burda bosanmis iki kurus nafaka vermemek icin yirtinan koca ile ilgili paylasimlarla dolu adam size koca ev birakmis cocuga bakin diye, calismiyorsunuz hafta ici cocuk aksam ustu geliyor soyun dokun bir tas yemek iki sayfa odev uyuyordur, bu cocuk her cuma babaya gidiyor pazartesi aksam size geliyor sizden cok kadin ilgilenmis oluyor ki hic bir mecburiyeti yok, adam evlenmis cocukta yapar sabah aksam tatilde la sen kimsinnnnn adamin eski karisi cocugunun annesi , ben o kadinin yerinde olsam oglunuzu evime sokmam

Bugün almadı zaten karısıda her pazar çocukluyuz yeter dedi eski eşim ağzını açmadı ne olacak bilmiyorum artık ben çocuğum istiyor diye yolluyordum

kadının çocuğu istememesinin sebebi de sensin.
çünkü amacın belli huzursuzluk vermek.
kendin etmiş kendin bulmuşsun bu kafayla devam et koz olarak kullancağın birşey kalmaz elinde görürsün o zaman.

Bugün almadı zaten karısıda her pazar çocukluyuz yeter dedi eski eşim ağzını açmadı ne olacak bilmiyorum artık ben çocuğum istiyor diye yolluyordum

İnsan gibi davransaydın o zaman konu sahibesi, kadını zıvanadan çıkartmışsın. Kadını kendinden de çocuktan da zorla nefret ettirdin. Önce tamam diyormuş şimdi çocuğu evine sokmak istemiyor haksız mı?

Araları az yaş olsun istemiştim o istemedi hatta 2.çocuk hiç istemedi ileride de istemedi bir tane olsun demişti şimdi ikinciyi istiyor
Yahu aynı şey değil. Yeniden evlenmiş adam, eşinin ilk evliliği. Çocuklarının olması kadar normal bir şey yok. Kendi çok istemese bile karisi ister. Neyin kiyasını yapıyorsun? Iki çocuğun olaydida onu da ortaya ataydın dimi? Sanki birine çok sahip çıkıyor gibi.

Pardon da senin çocuğuna neden eşşek gibi bakmak zorunda olsun ki eşinle evlendi diye..
Ama sen eşşek gibi bakmak zorundasın..
Bu tür bir mesaj yazmak istemezdim ama sizin tarzınız bu olduğu için bu şekilde yazdım yani bundan anlarsınız diye düşündüm..
Ya ben sizden hiç hoşlanmadım çocuğunu kullanan düşünmeyen insanlardan hoşlanmıyorum..
Çocuğumu istenmediği bir yere göndermem ayrıca..

Benimde çocuğum var çocuksuz adamla evlenmem asıl ben davul bile dengi dengine
Çocuksuz kuzenim çocuklu kadınla evlendi gayet de oldular. Sapık gibi dadanan eski bir eş olmadığı sürece her şey gayet güzel oluyor sen merak etme.

Öz kardeş yapabilirdi çocuğumuza istemedi çocuğumun içi buruk anne babayla büyümüyor çok üzülüyorum haline veremem ben çocuğumu sinirle öyle dedim zaten

Yapmamış sizden 2. cocuk artık hasetinizi bitirin

Şeytan Hz Adem’i daha az kıskanmıştır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X