Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğuna bunu yapma.

Adam sağladığı bütün Maddi imkanları alır ortada kalırsın. Çocuğunda velayetini ver o zaman der. O zaman ne yapacaksınız?

zaten dananın kuyruğunu koparmış bugün.
yakındır evden çıkması falan.

Cuma akşamdan servis oraya bırakıyor cumartesi öğleden sonra 5 gibi geliyor eve babası çoğunlukla
Ay sen özlemiyor musun çocuğunu tüm gün okulda haftasonu baba da sen neredesin bu arada. Anne değilim henüz ama empati yaptım özlemden duramam yerimde. Kedi iki dk gözümün önünden kaybolsa merak ediyorum.

Benimde çocuğum var çocuksuz adamla evlenmem asıl ben davul bile dengi dengine
Napcaksınız evlenirseniz o çocuklara canları ne çekerse onu mu yapıcaksınız?

Kusura bakmayın ama çirkin bir düşünceniz var.

Sürekli çocuğu göndermek nedir hemde bakıcı gibi baktırmayı hak görerek aileniz nasıl insanlar ki sizi böyle gazlamışlar utanmadan gönderip durmuşsunuz.

Çocuk kopmasın diye belli bi gün gider en fazla yarım gün durur ötesi tamamen haksızlık

Cuma akşamdan servis oraya bırakıyor cumartesi öğleden sonra 5 gibi geliyor eve babası çoğunlukla
Neden çocuk annesini özlemiyor? Neden sizle vakit geçirmek istemiyor?
Beraber oyun mı oynanıyorsunuz.
Ne yapıyorsunuz da çocuğunuz sizden bu kadar uzaklaşmış durumda/
Siz farkında değilsiniz ama kadının çocuğu istememesinden daha büyük sorunlarınız vad.
Çocuk sizi istemiyor. Neden annesini istemiyor.
Tablet abur cubur anne yerini tutmaz. Çocuk sizle neden huzurlu mutlu değiş.
Sizin asıl sorununuz bu.
Yoksa çocuk cumartesi al beni baba derdi adam alırdı. Çocuk sizden kaçıyor

Yahu iste kadin sizden cok bakiyor cocuga koca bir cuma aksami ve ctesi niye baksin , siz ne gune duruyorsunuz bu adam eskiden oazar nasil aliyorsa alsaydi , ohh simdi cani isterss alacak istemezse sallamayacak kocayla tatil yapacak bebek yapacak yiyecek gezecek, sizin yuzunuzden olan cocuga oldu kina yakin

Konuyla alakasız sismanim 90 kiloyum öyle erkekler talip geliyor sasirirsin cillop gib

Pişman oldum sizleri dinledim vermemem gerek çocuğumu seviyorum canım kanım o benim
Yahu bunu bizim dememize gerek yok ki, siz annesiniz, kimsenin birşey demesine gerek var mı? Lütfen gidip bir destek alın, bu şekilde, kendinize, ÇOCUĞUNUZA, çocuğun babasiyla olan ilişkisine, sizinle olan ilişkisine, herşeye zarar veriyorsunuz, o çocuk herşeyi ama herşeyi anliyor, iki tarafın çocuğu istemediğinin farkında veya farkına varacak, yazıktır, günahtır, insan kendi can parçasına bunu reva görür mü?
Belki diğer kadın da bu raddeye gelmeyecekti, babası evdeyken, düzenli bir şekilde, abartmadan, bunaltmadan, inada bindirmeden gönderseydiniz..Kadın artık istemez çünkü hareketleriniz, sözleriniz çok kötü. Konu sizinle kişiselleşti artık.. En insan olanını bile çileden çıkartırsiniz. Lütfen bı kendinize gelin, çocuğunuza sarılın, hayatınıza devam edin.

Velev ki siz bunları yapmasaydiniz da kadın kötüydü diyelim neyse ne salın, boşverin.. Çocuğunuz herşeyden daha kıymetli.. Siz eşinize öfkelisiniz belki de hala duygularınız var bilemiyorum ama artık bu şekilde davranmanın, israrin anlamı ve gereği yok. Önce güzel bir destek alın uzmanından, sonra da hayatınızı bir düzene koyun, çocuğunuza kimse sorumluluk hissetmese dahi siz annesiniz, sorumluluğunuz büyük, önemli ve hayati..

Benimde çocuğum var çocuksuz adamla evlenmem asıl ben davul bile dengi dengine
Yani siz şimdi evlenmek isteseniz çocuğu olan bir adamla mı evleneceksiniz ? Eşşek gibi başkasının çocuğuna bakmaya baya gönüllüsünüz . Bence siz çocuğu babasına verin , bekar bir adamla evlenin . Herkes kurtulsun böylelikle . Çocuğun da bir düzeni olur , kadın da hırslanmaz çocuğa karşı . Annem istemiyor , babamın yeni karısı istemiyor beni diye düşünüp mahvoluyordur çocuk yazık .
Kaç yaşında bu çocuk ? Kaçıncı sınıfa gidiyor? Sınıfta uyumsuzluğu da vardır bu çocuğun . Arkadaş ilişkisi var mı ?

Aileside tuhaf.. Kızı boşanmış.,eski kocasının babasının (kayınpederi bile değil) evinde kalmasına gönülleri razı geliyor.

O çevrendeki akıl verenler de akılsız, adma çocuğuna sahip çıkmış ev vermiş adam yeter be diyip kolundna tutup atarsa ne olacak peki?

Evden atılınca artık çevre bakar konu sahibine musakkak

Çevre diye de kendini aklamasın aynı düşünmeseler uygulamazdı

Ama Dilek çocuğu eve sokmamıştı bile.
Artık üyeler de profesyonelleşiyor. Konularında oynamalar yapıyorlar.

musakkak konunuz eğer gerçekse çünkü ne bileyim anlattıklarınız biraz absürt geldi. Önünüzde 2 seçenek var.

1. Eski eşinizin evliliğine saygı duymak ve Pazar günleri yollamak. Eşiniz o gün de almak istemiyorsa yapacak bir şey yok.

2. İstediğiniz zaman hatta eşiniz o evde yoksa bile yollamak. Sonunda velayeti karşı tarafa vermek.

1. seçenek daha mantıklı gibi duruyor çünkü eğer 2. seçeneği zorlarsanız oturduğunuz evden ve nafakadan da olursunuz. Biraz akıllı davranın yoksa sonunda kaybeden siz olursunuz.

Bundan sonraki sureci yazayim , bugun kadin anne olmanin verecegi mutlulugun ilk kismina kavusmustur:) yakinda haberi alirsiniz , bu yaptiklarinizdan sonra kadin durumu anlatacak isi lehine donusturup , sizi evden attiracak sonra adam la kadin insafa gelse cocugu alacaklar gelmezse elinde cantan cocugun kapida bulcan kendini kuru bir nafakayla ara dur adami simdi

Aileside tuhaf.. Kızı boşanmış.,eski kocasının babasının (kayınpederi bile değil) evinde kalmasına gönülleri razı geliyor.

E kimden terbiye alıyor, ailesi de aynı kendi gibi

Konu sahibi sizin eski sevgilisini öldüren yüzüne kezzap atan erkeklerden farkınız yok musakkak

Allah eski eşinizi ve yeni eşini sizin şerrinizden korusun

Adamın sanki çocuk göresi yok gibi , ne dersin? Baba bunu yapıyorsa elin kadınından ne bekliyorsun? Derdin çocuk değil, sen kocayı kaptırmışsın ondan yanıyorsun.
Tek derdi evliliklerini yıkıp tekrar adamla evlenmek değilse bende birşey bilmiyorum...
Çocuk sayesinde huzur bırakmam, boşanırlar, sonra da biz yine birleşiriz, evleniriz diye hayaller kurduğunu yemin edebilirim.

vardı ya biri adamın karısı için ondan çocuğu yok benden çocuğu var hala benim kocam diyordu aynı mantık.
Çok benzer bir cümle yazmış konu sahibi de merak etmeyin Birisi neredeyse eski eşinize metres olmak istiyorsunuz yazmış o da cevaben ben nasıl metres oluyorum çocuğum var ondan 7 yıl evlik kaldık yazmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…