Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski Eşimin rutiniydi her pazar baba oğul günü o yüzden öyle
O zaman cumartesi ne 💩 yemeye gönderiyorsunuzz
Pazar gönderin babasını görsün. Elin kadınına cumartesi nedne götürüyorsunuz.
Bir anne olarak çocukla parka gideyim, arkadaşlarıyla görüştüreyim, sinemaya gidiyim diye özenmiyor musunuz?
Bir de anne oğul günü yaşayalım nasıl demezsiniz.
Resmen duygusal istismar bu.
Çocuğu ihmal ediyorsunuz.

Pazar alsin çocuğu tabi ama diğer günler babayı doğru düzgün görmezken, sen de çalışmıyor herhangi bir engelin yokken çocuğu neden bırakıyorsun ısrarla? Kadının istemediğini de biliyorsun, hiç mi acimiyorsun evladına ya?

Kayınvalidemde çocuğumu sakinleştiriyor sen değerlisin en çok seni sevicez diyor kardeşin olsada sen başkasın en çok sen değerlisin diyorlar adından dolayı da çok düşkünler oğluma ama işte içi buruldu bu fikre
Arkadaşlar kaynanalarınıza sahip çıkın sonra birileri kendinin sanıyor.🤣

o zaman cumartesi ne işi var orda?
ben çocuğumu yeri geliyor anneme emanet edemiyorum. sen babası başında değilken elin kadınına nasıl güvenip bırakıyorsun.
eşek gibi bakacak dediğin kadın hiç gün cinnet geçirip çocuğa bisey yapsa nolcak?

okuyorum okuyorum çocuğunu seven annenin yapacağı bir tane hareketin yok ki

Çocuklu adamla evlenmeyi kendi tercih etti diye dedim bende bakmazdım başkasının çocuğuna o yüzden ben bekar çocuksuz adamla evlenmiştim alnımın akıyla
Siz terbiyesizsiniz de. Ne demek ben alnımın akıyla evlenmiştim? Bir de kadının namusuna laf etmiyorum diye kendinizi savunmaya çalışmıştınız birkaç sayfa önce.
Eşiniz balayında telefonu sizin yüzünüzden kapattı değil mi? Utanmadan sürekli rahatsız edeceğinizi biliyordu çünkü.

İnsan ne ederse kendine eder sözünün yaşayan örneğisin . Evladın senden 3-5 yıl içinde nefret edecek ,eski eşin sana var olan saygısını yitirecek en önemlisi de sen hayatını hep keşkelerle , hırslarla , kıskançlıklarla yaşayıp heba etmiş biri olacaksın . Kalbini , fikirlerini temizlemen gerekiyor.
Sen ilgilenmezsen evladınla babasının evlendiği kadın niye ilgilensin ? Adam bu çocuk sürekli bizde velayetini de alayım en azından nafakadan kurtulurum der ki inşallah aklı başına gelir en kısa sürede .
Siz niye boşandınız ? Eski konularınıza bakamadım

Pazar alsin çocuğu tabi ama diğer günler babayı doğru düzgün görmezken, sen de çalışmıyor herhangi bir engelin yokken çocuğu neden bırakıyorsun ısrarla? Kadının istemediğini de biliyorsun, hiç mi acimiyorsun evladına ya?
Bugün almadı zaten karısıda her pazar çocukluyuz yeter dedi eski eşim ağzını açmadı ne olacak bilmiyorum artık ben çocuğum istiyor diye yolluyordum

Bugün almadı zaten karısıda her pazar çocukluyuz yeter dedi eski eşim ağzını açmadı ne olacak bilmiyorum artık ben çocuğum istiyor diye yolluyordum
Daha bir Pazar almamış, hafat ici sırf inat olsun diye gönderirseniz kendiniz evde otururken,Pazar da gider elden böyle. Anlamıyor musunuz?
Cocuk neden istesin ayrıca? Babası bile evde yok, siz sokuyorsunuz aklına sonra o istedi. Velev ki istesin siz ikna edrdiniz isteseniz. Derdiniz başka. Çocuğa onlarda baksin, zaten kendiniz yazdınız bunu. Çocuğa suç atmayın şimdi.

Çocuğunuz her gün gece 12de yatmak istese her gün dondurma çikolata yemek istese, sigaraya başlasa da kabul edecek misiniz?
o zaman kural koyuyorsanız baban yokken gitmeyeceksin de denemelisiniz.
Ayrıca çocuk annesi varken elin kadınıyla tüm gün geçirmek istiyorsa oturun kendinizi sorgulayın. Nasıl bir anneyim ki dün tanıştığı kadını tercih ediyor diyin. Her gün tablet verseler de oğlum beni tercih eder. Neden çocuk sizle duramıyor. Ne yapıyorsunuz ki başka kadını tercih ediyor

Sen huzurları kaçsın diye yolluyordun.

Erkek olsanız eski eşiniz size cinsel tacizden dava açardı öyle takıntılısınız ki bir kadına asla yakışmıyor yaptıklarınız

o zaman cumartesi ne işi var orda?
ben çocuğumu yeri geliyor anneme emanet edemiyorum. sen babası başında değilken elin kadınına nasıl güvenip bırakıyorsun.
eşek gibi bakacak dediğin kadın hiç gün cinnet geçirip çocuğa bisey yapsa nolcak?

okuyorum okuyorum çocuğunu seven annenin yapacağı bir tane hareketin yok ki
Nerden okudum sinirim bozuldu kendi bir gün çocuklu biriyle evlense çocuklarına napar acaba

Çocuklu adamla evlenmeyi kendi tercih etti diye dedim bende bakmazdım başkasının çocuğuna o yüzden ben bekar çocuksuz adamla evlenmiştim alnımın akıyla
Alnının akıyla evlendin, yumurtanın akıyla boşandın, insan hali kuş misali.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X