Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musaka bize de davetiye yolla kız yarımlarımızı alıp geliyoz

Eklentiler

• 55784579-BD34-4F59-B783-7A8A9179B357.jpeg
    35,3 KB · Görüntüleme: 44
vaayyyyy anammm vayyyy dünya sizin yeyin için gezin bir evlendiniz boşandınız diye nafaka alın adamın evini alın çocuğuda tamamen yabancı bir kadına verin bide bakmak zorunda diyosunuz bakmak zorunda fln değil kendi çocuğu bile değil eski kocanız ve siz bakacaksınız kadın sizin şahsi bakıcınızmı ben olsam sizi şikayet ederdim bu kadarda suistimal edilmez insanlar, evi al nafakayı al çocuğa baktır akşamları gelip ayaklarınızıda yıkıyorlarmı bakın onu kesin yaptırın eksik kalmışelin kadınına yazık be vallahi,ben çocuğumu asla ama asla göndermem eski eşimin karısına fln yok öyle bir dünya siz bide vereyimmi tamamen demişsiniz dikiş kutusumu bu olurmu bu hiç yaa ne yazsam az kalacak bi yerde durayım sabaha kadar anlatsam az yani

Kadın da demirtaş ta oturuyor site değil apartmanlar var ve şundan 2 3 yıl öncesine kadar oradan daire almak çok basitti sünnet düğünü Bursada önemli
Bence de aklınca 2. Düğününü yapacaktı o yüzden kadını istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…