Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musaka bize de davetiye yolla kız yarımlarımızı alıp geliyoz

Eklentiler

• 55784579-BD34-4F59-B783-7A8A9179B357.jpeg
    55784579-BD34-4F59-B783-7A8A9179B357.jpeg
    35,3 KB · Görüntüleme: 44
eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
vaayyyyy anammm vayyyy dünya sizin yeyin için gezin bir evlendiniz boşandınız diye nafaka alın adamın evini alın çocuğuda tamamen yabancı bir kadına verin bide bakmak zorunda diyosunuz bakmak zorunda fln değil kendi çocuğu bile değil eski kocanız ve siz bakacaksınız kadın sizin şahsi bakıcınızmı ben olsam sizi şikayet ederdim bu kadarda suistimal edilmez insanlar, evi al nafakayı al çocuğa baktır akşamları gelip ayaklarınızıda yıkıyorlarmı bakın onu kesin yaptırın eksik kalmış😂elin kadınına yazık be vallahi,ben çocuğumu asla ama asla göndermem eski eşimin karısına fln yok öyle bir dünya siz bide vereyimmi tamamen demişsiniz dikiş kutusumu bu olurmu bu hiç yaa ne yazsam az kalacak bi yerde durayım sabaha kadar anlatsam az yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X