Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben karşı taraf gibi bir örnekle konuşmadım hiç sorduğum için kusura bakmayın benim eski eşimle konuşmamdan o kadını rahatsız oldu sizin eşiniz eski eşiyle konuşuyormuydu peki çocuk küçükmüş çünkü
Bak güzel kardeşim artık sana gerçekten acımaya başladım gibi. Kendini bir de o kadincagizin yerine koy. Eşim hemen bir telefon aldi çocuğunu istediği zaman aradı kimseyi rahatsız etmedi. Çocuk ile ilgili bir durum olduğunda da annesi eşime mesaj attı, aramadı. Çünkü rahatsız oldum.

İlk evlendigimiz zaman o da tıpkı senin gibi yapismisti hayatımıza. İstediği kadar konuşsun. Onun ne konuştuğu önemli değil, benim nasıl davrandığım önemli.

Çocuk ile ilgili bir şey olmadığı sürece ikisi de birbirini arayamaz.

Bir konu var ise eşim benim fikrimi onayimi almadan hareket edemez.

Hii acaba eski sevgilisine falan mı aldırdı sen bunu bi araştır ordan yakalarız belki açığını
Sizin yorumlarınızı genel olarak beğeniyorum ama bu ne kadar basit bir yorum. Siz de çalışan bir kadınsınız hiç mi kendinizi güçlü hissetmiyorsunuz biz kadınların erkeklerden ne eksiğimiz var kendi kendimize baba koca suggar dady olmadan bir şeyler başaramazmıyız?
kadınlarımız kendine güvense keşke erkekler de bir çok evlilikte ezmezdi ben olmazsam sen bir hiçsin diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X