Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin eşinizin çocuğu var demiştiniz çocuk kaç yaşındaydı siz evlendiğinizde bizde 6 yaşındaydı çocuğum onlar evlendiğinde
mesela ben çok fenayım ya, okul kaydı yapılacağı zaman, mahalledeki okulu istemedi annesi. Güzel bir okula vermek istedi. İstediği okulda arkadaşım çalışıyordu. Aradım bu okulu istiyoruz adres tutmuyor nasıl yaparız? Okulun buzdolabı yokmuş, annesinden 5 kuruş istemeden, tamamıyla çocuğun eğitimini düşündüğüm için, buzdolabının aldım okula götürdüm çocuğun kaydını yaptırdım çıktım.

Bu annesinin isteği birsey idi ama mantıklı idi.

Eşim iyi kazanıyor ama son kurusunu oğluna harcadığını bilirim 30-40 kazanıyordur diye tahmin ediyorum
Bu 30 - 40 umarım milyondur.

30-40 bin için rahatımız, düzenimiz, rutinimiz diye kendinizi harap etmezsiniz herhalde çünkü 30bin lirayla yaşayabileceğiniz maksimum 'rutin' beyaz peynirin yanina kaşar peyniri almaktır. O da bu çileye değmez bence.

Belki de abla gibi olacaktı ona ama müsaade etmedi

Yok bi kere sinir krizi geçirmiş dedi ya
Telefonda cocugu size birakicam demis musakkak arkadan istemiyorum cocugunuu diye sinir krizi gecirmis o mu acaba? Ya da cocuk babasi yokken surekli buna yollaniyormus ya o zaman gecirmis sinir krizi istemiyoruuum diye o da olabilir

Size ne sıklıkta geliyordu çocuk o zamanlar

musakkak

Bak bursin ne kadar düzgün bir yeni eş örneği. Medeni bir kadın. Duyarlı. Belki senin yeni eşte öyle. Neden bir sakince üçünüz oturup tanışmıyorsunuz, hayat boyu yüz yüze bakacaksınız. Ne gerek var nefrete.

Telefonda cocugu size birakicam demis musakkak arkadan istemiyorum cocugunuu diye sinir krizi gecirmis o mu acaba? Ya da cocuk babasi yokken surekli buna yollaniyormus ya o zaman gecirmis sinir krizi istemiyoruuum diye o da olabilir
Hatırlamıyorum ama sinir krizi geçirdi demişti

Canım oda az değil aslındada neyse iyi biridir

Telefonda da hala senin kocanmis gibi konuşuyorsaydin adamla ondan rahatsız olmuştur kadın. Bu aklına gelmedi mi hiç ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…