Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın niye kendi kocasına yaransın. Yeterince yaranmış ki evlenmişler.
Çocuklu bir insanla evlenen birisi çocukla ebeveyn arasına giremez sadece. Bunun dışında hiçbir sorumluluğu yok.
Ya büyük konuşmayayım ama ben tüm iyi niyetimle evimi açıcam ama anası yakamızdan çocuk vesilesiyle düşmeyecek. Abidik gubidik ithamlarla beni yoracak. O zaman bende istemem. Görmek istiyorsan git gör ama buraya gelemez derim yani. Ben kadına çok hak veriyorum.

Bırak ya boşa akıl veriyorsun anlamıyor, anca para yemeyi biliyor, kalsın dımdızlak aklı başına gelsin.

Bari gidip yeni kadına saldırsa kavga etse yeni olaylar çıksa onları anlatsa. Çok sıkıcı oldu bu konu

Ben mesela, eşimin eski eşinden olan oğlu için doğumgünü yapıyorum, hediye alıyorum, fotoğrafını sosyal medyam da paylaşıyorum sence eşime yaranmak için mi?

1. si eşim bana yaranmak zorunda, sonuçta ben çöpsüz üzümüm.

2. si çocuğu olarak evliliğe başlayan eşim 1-0 geride kalıyor.

Ve bu yüzden hep beni el üstünde tutuyor.
Çocuğu da yakmış, belki o da ünlü olacaktı para kazancaktı kadının sayesinde? Akıl yok ki. Anca para yemeyi bilsin.

Ya büyük konuşmayayım ama ben tüm iyi niyetimle evimi açıcam ama anası yakamızdan çocuk vesilesiyle düşmeyecek. Abidik gubidik ithamlarla beni yoracak. O zaman bende istemem. Görmek istiyorsan git gör ama buraya gelemez derim yani. Ben kadına çok hak veriyorum.

Kadın haklı zaten bence de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X