Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musakka haklısın canım benim çocuğuna zorla oda yaptır o evde. İstemiyorlarsa kadın da eski kocan da çıksın evden ama çocuk yine de gitsin gerekirse tek kalsın nafaka ı da arttır bence kadın da sana nafaka ödemeli sonuçta daha önce eşi olan Bi adamı almasaydı madem ev alacak kazancı var Bi ev de sana alsın değil mi ama. Bence sen kadın senin rızkını yemesin diye kocanı Bi tongaya getir sarhoş falan et Bi çocuk daha yap adam artık 3. Çocuğa yetişemeyeceği için o kadından çocuk falan yapmaz. Sonra çocukların ikisini de git kapılarının önüne koy kadın o zaman daha çabuk kaçar gider.

Musakkaya diyorumki, bak o doktoru ara sor, ne tedavileri yapıyorsunuz öğren. Bak bakalım neler karıştırıyorlar öğrenelim diyorum. Anlamıyor beni.
Ünlü bir kadın doğumcu belki arkadaşı olanilir insta hikaye atmış doktorla beraber çünkü

Canım ben hiç cinsellik yapmadım demiyorum ki haftada bir oluyordu zaten sadece benim eşim biraz düşKündü ben de çok fazla onun kadar istemiyordum haftada bir oluyordu yine
Haftada iki üç yapsaydın ama bak umut var bu adam gelebilir ama dikkatli davran eğer evlilik yürümezse cicim ay biterse çocuk da olmazsa bitebilir lütfen dikkatli davran

Ünlü doktor çevresi olan kadın kendisini böyle bir aileye bulaştırıyorsa pes diyorum.

Eski eşime kalsa her gün yapardı
O öyle olmuyor işte. Ben de eşim isteksizken her gün yapsam doymam sanıyordum. O da bi ara demişti, hasta olsam da acımayacaksın bana diye. Ama adam düzeldi ben de biraz duruldum. Yani her gün de yapamazmışım aslında. Adam aç kalmış aç. Keşke zamanında gelseydin buraya, iki akıl veren olurdu, belki bi ihtimal düzelirdiniz.

Kafaya bak ya. Herkes konusahibinin çocuğunun rızkı, geleceği için çalışmalı çabalamalı. ( adamın eşi de dahil) Tüm planlar ona göre yapılmalı. Ne zamanki sen de çalış çocuğun için denildiğinde bana mı kaldı diyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…