Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın canım benim de zaten kadının parasında gözüm yok Allah daha çok versin kadına benim demek istediğim çocuğumun yaşam kalitesi düşmesin
Çocuğunun yaşam kalitesi senin ve babasının kazancıyla alakalı. Maddi olarak baba ne kadar veriyorsa senin de o kadar vermen gerekiyor ki çocuğunun yaşam kalitesi düşmesin.

Canım biz zaten severek evlendik sevgiliydik görücü değildik çiçek yüzük hep yaptı bana hakkını yemiyim
Aileler araya girmeseydi zor evlenirdi o adam seninle daha dogru duzgun tanimadan tak diye attirmissiniz imzayi sonra evden cikip cikip gelmemis adam sen kendin soyledin

Ben de bunu demek istiyorum zaten benim eşim ikinci çocuk yapmak istemiyordu bir tane çocuk var onu iyi Yetiştirelim diyordu bana biz evliyken
Senden istemiyormuş demek ki ikinci çocuğu.
Yeni karısıyla beraber çocuk isteyesi tutmuş.
Sen ne kadar çocukları olmasın diye umuyorsan, kadın da olsun diye uğraşacak, hamilelik, yeni doğum, kardeş kıskançlığı derken oğlunu tamamen çıkaracak hayatından. Sen hâla odası yok de.

Yok biz anlaşmalı boşandık dava açmak değil de kendisine söylersem belki kendi artırır

Bence kesin söylemelisin. Adamın gırtlağına bas. O da bir güzel dellensin. Karşı dava açıp nafakanın tekrar belirlenmesini istedin. Burada arkadaşlar yazsın sana. O yaşta çocuk için devletin belirlediği nafaka miktarını.

Değilmiş zaten estetik olmuş zamanında. sosyetik bi kadın doğumcu, tüp bebek uzmanı da değil

Musakkaya diyorumki, bak o doktoru ara sor, ne tedavileri yapıyorsunuz öğren. Bak bakalım neler karıştırıyorlar öğrenelim diyorum. Anlamıyor beni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…