Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir çocuk daha yapacağını düşünmemiştim açıkçası çünkü istemiyordu ikinci çocuk hep tek çocuk istiyordu anladınız mı şimdi beni
Kesin estetikli kadin kandirdi eşini canim. Yoksa istemeyen adam hemen niye cocuk yapsin dimi? Senin ve oglunun standardini düşürmek için de bilerek yapmiş olabilir 2. Kadin.

Sende dusunseydin keske evlenirken seni seven biriyle evlenirdin. Dugune altina harcadigin zamani koca bulmaya tanimaya harcamamissin
Canım biz zaten severek evlendik sevgiliydik görücü değildik😊 çiçek yüzük hep yaptı bana hakkını yemiyim

Canım o zaman özür dilerim sözlerim için ama işte adamın çocuğu varsa seninkinde onun oluyor o yüzden
Hayır canım benim kazandigim para eşimin çocuğunun değil. Benim param benim canım çıkıyor yıllardır çalışarak, çocuğu ve eski eşi yesin diye çalışmıyorum ben. İstediğim hayatı yaşayabilmek için çalışıyorum.

Hayır canım benim kazandigim para eşimin çocuğunun değil. Benim param benim canım çıkıyor yıllardır çalışarak, çocuğu ve eski eşi yesin diye çalışmıyorum ben. İstediğim hayatı yaşayabilmek için çalışıyorum.
Haklısın canım benim de zaten kadının parasında gözüm yok Allah daha çok versin kadına benim demek istediğim çocuğumun yaşam kalitesi düşmesin

Kesin estetikli kadin kandirdi eşini canim. Yoksa istemeyen adam hemen niye cocuk yapsin dimi? Senin ve oglunun standardini düşürmek için de bilerek yapmiş olabilir 2. Kadin.
Ben de bunu demek istiyorum zaten benim eşim ikinci çocuk yapmak istemiyordu bir tane çocuk var onu iyi Yetiştirelim diyordu bana biz evliyken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X