Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi rızkımı eşimin eski eşine yedirmiyorum canım. Yıllardır çalışıyorum eşime destek oluyorum. Çocuğunun yaşam kalitesini düşürmek istemiyorsa o da çalışarak Çocuğunun rızkına ortak olacak.

Neden günah zaten veriyorlar fazlaca. Hakkı olsa mahkeme arttırırdı korkmazdı o kadar.

Muso neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. O yüzden hop oturup hop kalkıyor çocuk olmasın diye. Çocuk olursa bitti her şey.
Zaten bu çabası da bosansinlar diye. baktı ki kadın doktora falan gidiyor . Çocuğunu surekli gönderdi evde sorun çıksın diye. Biliyor ki eski eşi oğluna düşkün kadın sorun çıkarırsa bosar ya da çocuk yapmaz diye düşündü. Ama bu da elinde patlayacak gibi , çocuğu orada kalamaz hale geldi.

Sizin paranız zaten çocuğun parası

Sen adamı bosarken ne düşündün.bir daha evlenmeyecek cocuk yapmayacak.sizin peşinizde mi dolanacak.sen ne zannettin Allah aşkına..
Bir çocuk daha yapacağını düşünmemiştim açıkçası çünkü istemiyordu ikinci çocuk hep tek çocuk istiyordu anladınız mı şimdi beni

Yaşam kalitemizi düşüremez biz evli iken de böyleydik benim aldığım para bana kalıyordu kendisi zaten bana para veriyordu ekstra olarak aslında pek bir şey değişmedi
Evet sen adamı başımdan atarım ama şartlarım aynı kalır kafamı dinlerim annemde bizde kalır diye düşündün . Ama adam gitti evlendi hadi onu da idare ettin ama baktın ki çocuk yapacaklar senin şartlar değişecek çocuğunu öne sürdün demi

Valla bizde şartlar eşit. Ben ikinci adamla evlendiysem eşim de ikinci kadınla evlendi. Eşimin de benim de ikinci evliliğimiz :)
Canım o zaman özür dilerim sözlerim için ama işte adamın çocuğu varsa seninkinde onun oluyor o yüzden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…