Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşam kalitemizi düşüremez biz evli iken de böyleydik benim aldığım para bana kalıyordu kendisi zaten bana para veriyordu ekstra olarak aslında pek bir şey değişmedi

Yok biz anlaşmalı boşandık dava açmak değil de kendisine söylersem belki kendi artırır
Bak ne diyem, benim evli çocuklu boşanmış kocamın eski eşi de nafakayi kendi kendine artırdı, bizde dedik ki veremeyiz o kadar. O zaman mahkemeye vericem dedi. Bizde ver hakkın neyse onu alırsın hakim karar versin dedik. Vazgeçti.
Ama neden vazgeçti biliyor musun?
Mahkemeye verse,bizim ger ay verdiğimiz paranın 4 te 1 ini alacaktı. Ve bu aldığı parayla çocuğun bütün masraflarını harcligindan tut, okul taksitine kadar karşılamak zorunda kalacaktı.

Yaşam kalitemizi düşüremez biz evli iken de böyleydik benim aldığım para bana kalıyordu kendisi zaten bana para veriyordu ekstra olarak aslında pek bir şey değişmedi
Değişti muso adam başkasıyla nikahlandı şimdi de çocuğu olacak. Daha önce de söylemiştim masaya çık tepin istersen

Şu an evli değilsiniz. Yaşam kalitenden de sen sorumlusun. Sen bekle o çocuk olsun bi, yakındır saltanatının yıkılması. Kaynanaya baktırırsın artık kendini.

Gitmez sanmış. Koca ile iyi olacağına kaynana ile iyi olmuş, koca gitmiş kayniş kalmış.
Yok ya iyi bile dayanmış. Kaynana da biraz torununa baksın diye biraz oğlu ortada bıraktı diye vicdan azabından şimdilik böyle. Biraz diğer geline alışıp hele oradan da torunu olunca bağlar kopar. O bağa çok güvenmesin. Kadın önünde sonunda kendi evladının mutlu olacağı tarafı seçer.

Sen az değilsin kadın kim bilir şu an nasıl geçiniyor resmen kesmişsin masraflarını kadının kalbini kırmak istemem yanlış anlama ama şimdi işte ilk evliliğin olsaydı böyle parayı masrafları bölüşmıyor olacaktınız sana da günah değil mi insan evlenirken iki kere düşünür

Koleje tek çocuğunu gönderene ikinci çocuk bedava mı oluyor? En fazla ufak bir indirim yapıyorlar. O çok istediğiniz ikinci çocuk doğsaydı ikisini de koleje yollayamayacaktınız.

Günah değil

Aha demek sende ikinci adamla evlenmis musakkak simdi de sana takacak gardini al alninin akiyla vurmaya gelir

Bekarla evlenmeyenlerin sonu boyle olur işte

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…