Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yeni karı evi nasıl almış ? Kira olmasın?
Bilmiyorum nasıl aldığını ama lüks bir yerde değil site değil normal bir ev tek bina. Ailesi de vermiş olabilir bilmiyorum kendisinin mi kadının ailesinin mi bilmiyorum

Okudum dün yorumlarınızı eşim öyle çok zengin değil öyle durumu iyi ama acun değil işini söylemek istemiyorum dedim size çocuğu koleje yolluyor masraflarını karşılıyor ama bir çocuğu daha olsa gönderemez yeni çocuğunu onu çocuğun annesi ödemek zorunda kalır demiştim çok zengin değil biz boşandıktan sonra 1+1 kiraya çıktı evlenince kadın ben evimi seviyorum burda yaşayalım demiş eşim öyle geçmiş o eve kadın 1+1 kirada oturmak istememiş para konusunda evet esirgemedi bizden ne varsa cebinde çocuğuna verir benide mağdur etmez ama rızkımızı başkasına yedirsin istemiyorum balayında kadını yurtdışına götürdü mesela o ay ekstra bir masraf cıkmustı evde yaptıramadı sırf kadına harcadı bir tane arabası var bir de bu oturduğumuz ev vardı babasının üstüne biz evlenmeden almışlar babası kredi çekmiş babası ödemiş biz evlenince kiraya çıkmayın ev var boş geçin orası sizin dedi işte biz geçtik sağolsunlar şimdide benim gibi görüyorlar hep otur diyorlar o kadın çok zenginmi bilmiyorum evi yeni ev değil site içi değil normal bir ev kadın içini yaptırmış istediği gibi sadece düz bir bina site değil ben kadının mesleği tam bilmiyorum eşim kadın hakkında çok özel detay vermedi üstün körü anlattı bu ev konusunu benim amacım çocuğumun rıskı azalsın istemiyorum
Asıl sen onların rızkını azaltıyorsun şu an

Bilmiyorum nasıl aldığını ama lüks bir yerde değil site değil normal bir ev tek bina. Ailesi de vermiş olabilir bilmiyorum kendisinin mi kadının ailesinin mi bilmiyorum
Sen bu bilgiyi nasil öğrenemedin ya nasıl geri kaldın.tuh şimdi oldumu ..gece nasıl uyku uyuyorsun ogrenemeden

Canım ben bu evden ayrılmak istemiyorum burası benim evim ve beni evden kimse gönderemez ne münasebet resmen evimde gözü varmış kadının

Valla gün gelir senin tabirinle ne olduğunu anlamadan çıkıp gidersin sonrada bie forumda demişlerdi dersin:KK70:
Ve hayır orası senin evin değil:KK70:

Hii acaba eski sevgilisine falan mı aldırdı sen bunu bi araştır ordan yakalarız belki açığını

Çocuk için üzücü evet. Ama erkekler öyle yani ben çevremde çok gördüm boşanıp Bi de yeni aile kurunca ilk çocuklarla araya soğukluk giriyor. Gözden ırak olan gönülden de uzak oluyor.
Muso neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. O yüzden hop oturup hop kalkıyor çocuk olmasın diye. Çocuk olursa bitti her şey.

Kız dur şurda goygoyumuza bakıyoruz. Sen niye ciddileştin. Musoyu mu ciddiye alıp sinirini bozuyorsun 😂

Kendimi ifade edemiyor gibi hissediyorum. Niye beni anlamıyor şuan anlamıyorum. Çok sinirlendim. Soru sordum estetisyen mi diye, evet hayır demedi.

Yok biz anlaşmalı boşandık dava açmak değil de kendisine söylersem belki kendi artırır
Adam canını mı verecek musakka daha ne versin çocuğun masraflarını karşılıyormuş nafaka ödüyormuş.Elindekinden de olmayasın lütfen bir aklını kullan

O konuda bir şey diyemem canım bilmiyorum çünkü

Muso bak sen iyi birisin aslında ben senin mutlu olmanı önüne bakmanı istiyorum.

Birileriyle tanışsan kahve içsen kafan dağılır .

Boşversene şu eski eşi ve karısını

Çocuğunun rızkını da yeni eşin karşılar belki böyle derde düşmezsin

Yok biz anlaşmalı boşandık dava açmak değil de kendisine söylersem belki kendi artırır
Peki şey derse ne cevap vereceksin mesela, ulan okul masrafı bende, dolabını ben dolduruyorum, haftanın yarısında zaten bize gönderiyorsun, aidatını ben ödüyorum faturalarını ben ödüyorum, sen bu nafakayı tam olarak neye yetiremiyorsun derse mesela

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X