Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım işte kesmemesi lazım sırf bir çocuk daha yapacak diye benim çocuğumu yaşam kalitesi neden düşüyor eşim öyle çok zengin bir adam değil çocuğun masrafları gerçekten çok okul 150 bin servisi yemeği ayrı giyim gıda hepsini babası karşılıyor zaten o konuda hakkını yiyemem piyanoya da gidiyor haftada bir gün onu da karşılıyor yani aslında bence bunlara zor yetiyor olmalı ama çocuğu mecbur yapacak şimdi ikinci çocuğu yaparsa ben azalsın istemiyorum vermek zorunda gerekirse var olan çocuğunu düşünecek yenisini yaparken beni burada boşuna haksız çıkarıyorlar sen beni anlarsın
Muso sende çalışta çocuğunun kalitesini düşürme

Bende onu diyorum zaten Oda yapmak zorundalar diye eski eşimle tekrarmı konuşayım bunu
Konuş konuş de ki siz benim çocuğumu salonda çekyatta yatırıyorsunuz , hem ya deprem olursa ülkenin her yeri sallanıyor siz salona yetişene kadar nolacak benim çocuğum de ( Allah korusun) Bebeğin canı can oğlum patlıcan mı ikisi de evlat de

Canım işte kesmemesi lazım sırf bir çocuk daha yapacak diye benim çocuğumu yaşam kalitesi neden düşüyor eşim öyle çok zengin bir adam değil çocuğun masrafları gerçekten çok okul 150 bin servisi yemeği ayrı giyim gıda hepsini babası karşılıyor zaten o konuda hakkını yiyemem piyanoya da gidiyor haftada bir gün onu da karşılıyor yani aslında bence bunlara zor yetiyor olmalı ama çocuğu mecbur yapacak şimdi ikinci çocuğu yaparsa ben azalsın istemiyorum vermek zorunda gerekirse var olan çocuğunu düşünecek yenisini yaparken beni burada boşuna haksız çıkarıyorlar sen beni anlarsın
Peki siz neler yapıyorsunuz sadece bakımını mı yarın öbür gün diyebilir bak musakka benim yeni hayatım var ve maddi olarak zorlanıyorum evde oturuyorsun okulu beraber ödeyelim ya da giyimini sen karşıla ya dane bileyim faturalarını bari öde valla sen iyi alışmışsın hazıra burada neler var nafakasını bile vermiyor adamlar sen yapmak zorunda etmek zorunda deyip duruyorsun

Hay masallah
E peki ayda 20bin kazaniyosun, sende cocuga harca demiyor mu?

Konuş konuş de ki siz benim çocuğumu salonda çekyatta yatırıyorsunuz , hem ya deprem olursa ülkenin her yeri sallanıyor siz salona yetişene kadar nolacak benim çocuğum de ( Allah korusun) Bebeğin canı can oğlum patlıcan mı ikisi de evlat de
Artik kalmicak zaten babasinin yaninda bisi olmaz

Peki sizin çok istediğiniz o ikinci çocuk doğsaydı ne olacaktı? İlk çocuğunuzun hayat kalitesi o zaman etkilenmeyecek miydi?
Ona göre ikisini birlikte büyütecektik ona göre ikisini birlikte okutacaktık şimdi zaten çocukla arasındaki yaş farkı çok belki bebeğin masrafları bile fazla olabilir bilmiyorum tabi şimdi kadın bile lüks bir doktora gidiyor ben size öyle söyleyeyim çocuğumun masrafları düşecek bunların yüzünden

Bende onu diyorum zaten Oda yapmak zorundalar diye eski eşimle tekrarmı konuşayım bunu

Oğluna acımayı bırakıyorum şimdiden oğlunun evleneceği karısına acıyorum.

Sen eski eşine bile kaynanalık yapıyorsun. Gelinine neler edersin 😰

Muso sende çalışta çocuğunun kalitesini düşürme
Olur mu öyle şey musakkaktan olan çocuk adamın da çocuğu ama , yeni eşinden olacak olan çocuk sadece kadının çocuğu. Onun masraflarını yeni karısı karşılamak zorunda.

Ona göre ikisini birlikte büyütecektik ona göre ikisini birlikte okutacaktık şimdi zaten çocukla arasındaki yaş farkı çok belki bebeğin masrafları bile fazla olabilir bilmiyorum tabi şimdi kadın bile lüks bir doktora gidiyor ben size öyle söyleyeyim çocuğumun masrafları düşecek bunların yüzünden
Gelin hamile mi? Bak sana fikir verebilirim. Bana özelden yaz

Bi de lüküs doktor? Ay püh🥲 Getti kolejler maydanozlu köfteler gettiii.

Okudum dün yorumlarınızı eşim öyle çok zengin değil öyle durumu iyi ama acun değil işini söylemek istemiyorum dedim size çocuğu koleje yolluyor masraflarını karşılıyor ama bir çocuğu daha olsa gönderemez yeni çocuğunu onu çocuğun annesi ödemek zorunda kalır demiştim çok zengin değil biz boşandıktan sonra 1+1 kiraya çıktı evlenince kadın ben evimi seviyorum burda yaşayalım demiş eşim öyle geçmiş o eve kadın 1+1 kirada oturmak istememiş para konusunda evet esirgemedi bizden ne varsa cebinde çocuğuna verir benide mağdur etmez ama rızkımızı başkasına yedirsin istemiyorum balayında kadını yurtdışına götürdü mesela o ay ekstra bir masraf cıkmustı evde yaptıramadı sırf kadına harcadı bir tane arabası var bir de bu oturduğumuz ev vardı babasının üstüne biz evlenmeden almışlar babası kredi çekmiş babası ödemiş biz evlenince kiraya çıkmayın ev var boş geçin orası sizin dedi işte biz geçtik sağolsunlar şimdide benim gibi görüyorlar hep otur diyorlar o kadın çok zenginmi bilmiyorum evi yeni ev değil site içi değil normal bir ev kadın içini yaptırmış istediği gibi sadece düz bir bina site değil ben kadının mesleği tam bilmiyorum eşim kadın hakkında çok özel detay vermedi üstün körü anlattı bu ev konusunu benim amacım çocuğumun rıskı azalsın istemiyorum
Sizin rızkınızı başkasına yedirmek mi 🤣🤣 yok ben pes ediyorum. Kadına metres muamelesi yapıyorsun. Sanki senle evli de o da metresi. Bi çocuğu daha olursa o zaman ikisini de devlete gönderir bu kadar. 2 çocuğunuz olsaydı ne yapacaktınız? Senin çocuğun özel okula gidecek diye kadın neden çocuk yapmasın. Sen kim kv kim ki kadının yapacağı çocuğa karışıyorsun. Pes pes ciddi dibini sıyırmışsın sen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X