Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende onu diyorum zaten Oda yapmak zorundalar diye eski eşimle tekrarmı konuşayım bunu
Canım kadın kaynanama demiş biz geçelim madem bize ev vermedin ayrım yaptın demiş benim evime göz dikmiş görmüyprmusunuz kadını

Tamam işte çok iyi fikir. Çocuğunuz kendi odasında kalmaya devam eder böylece. Kadının evini de kiraya verirler, o da ek gelir olur. Bu durumda siz nerede yaşarsınız onu bilemiyorum tabii.

Canım kadın kaynanama demiş biz geçelim madem bize ev vermedin ayrım yaptın demiş benim evime göz dikmiş görmüyprmusunuz kadını
Ah musakka herseyde o kadar haklısın ki.Sen eşine söyle daha iyi bir iş bulmadan çocuk yapmasınlar.Başka yolu yok bu işin.

Tamam işte çok iyi fikir. Çocuğunuz kendi odasında kalmaya devam eder böylece. Kadının evini de kiraya verirler, o da ek gelir olur. Bu durumda siz nerede yaşarsınız onu bilemiyorum tabii.
Canım ben bu evden ayrılmak istemiyorum burası benim evim ve beni evden kimse gönderemez ne münasebet resmen evimde gözü varmış kadının

Ah musakka herseyde o kadar haklısın ki.Sen eşine söyle daha iyi bir iş bulmadan çocuk yapmasınlar.Başka yolu yok bu işin.
Çocuğunu düşünmeden başka çocuk yapmaya çalışıyor ben zaten çocuğun bebekken ikinci çocuk istemiştim benim eşim asla istemedi şimdi mi aklı başına geldi tekrar çocuk yapıyor bir tane çocuğun hayat kalitesini anca yapabiliyor gerek var mı biraz gerçekten ince düşünün lütfen çocuğunuz var mı bilmiyorum ama

Ben şunu anlamadım siz neden boşandıniz. Sırf annen sizin evde kalıyor diye mi ? Neden sırf annen sizde kalsın diye çocuğunu babasız bıraktın . Yoksa bu kalma işi eşine bahane mi oldu ?

Bak çocuğunun babasının yaninda kalması konusunda haklısın. Ama durumu o kadar abartmissin ki zorla çocuğunu oraya sigdirmaz etmişsin. Eski eşinle çok da zitlasma derim. Adam her imkanı saglamis , evinin faturalarına kadar ödüyormus. Biktirma kendinden de çocuktan da. İleri de yeni eşinden çocuğu olursa ibre tersinize dönebilir. Ayrıca bosanirken eşinin yeniden evlenebilecegini düşünmedin mi hiç ?
Cinsellik de istemediği için sanırım

Canım ben bu evden ayrılmak istemiyorum burası benim evim ve beni evden kimse gönderemez ne münasebet resmen evimde gözü varmış kadının
Muso senin onun kocasında, kayınvalidesinde, evindeki odada, doğmamış çocuğunun rızkında gözün varya onu napıcaz peki?

benim suan 12bin gelirim var 8kiradan geliyor onada zam gelecek mayıs ayında 12 bin gelecek kiradan bu yıl .artı eşim 5bin veriyor bu yetiyordu 5bin az diyenler olmuş artırmak istesem artırır belki söylemedim öyle bisey ama isteyebilirim? Kaç vermeli? çocuğun masrafları hepsi eşimde o konuda hak yemem ama başka çocuk gelirse yapamaz ben bunu istemiyorum çocuğumun yaşam kalitesi düşsün istemiyorum

birsure sonra bu iş patlar, ben sana söyleyeyim. Bosandiktan sonra babaya düşen en büyük destek maddi konular. Geri kalanini anne yapiyor zaten. Ben cocugumun barinma ihtiyacini, mutfak masrafini karşıladığım icin ekstra herseyi baba ödüyor. Senin durumuna bakacak olursam barinma, fatura, egitim giderleri herseyi baba karşılıyor. Ikinci bir cocuk olursa paranin suyunu keser

Alır evini bak boşver uğraşma şu karıyla, kocanı elde etmiş evi de elde eder. Biz valla seni düşünüyoruz , evden olacaksın diye korkuyoruz 😞
Kadın yine iyi, başkası olsa şimdiye kocayı ince ince işlemiş salmıştı ailesinin üstüne, çatır çatır çıkarttırmıştı evden.

Benim çocuğum 3 yaşından beri kolejde kreşte bir çocuk daha olduğunda nasıl verecek insan biraz düşünür evladını yarın veremiyorum çocuğu dese ne olacak?? Benim çocuğumdan kısamaz
Ha bu arada 2 çocuk olunca güç yetmiyorsa ikisi için koleje, o zaman ikisi de devlet okuluna gider. Ha sen çok kolejde okutmak istiyorsan yarı ücretini karşılaman gerekir canım:)

Çocuğunu düşünmeden başka çocuk yapmaya çalışıyor ben zaten çocuğun bebekken ikinci çocuk istemiştim benim eşim asla istemedi şimdi mi aklı başına geldi tekrar çocuk yapıyor bir tane çocuğun hayat kalitesini anca yapabiliyor gerek var mı biraz gerçekten ince düşünün lütfen çocuğunuz var mı bilmiyorum ama

Adam ikinci çocuğu istemiyor değil ki, senden ikinci çocuğu istemiyor. Evliliğinizin geleceği olmadığını görmüş. İyice batmamak için tek çocukta bırakmış.

Sana mı soracaklar EVLİ insanlar çocuk yaparken? Adamın KARISI istiyordur yapar. Seni ne ilgilendiriyor ki?

Muso senden bir tane yeter demiş adam. Senin oğlun yüzünden o kadın neden çocuksuz bie hayat sürdürsün ki bunu istiyorsa. Allah yengeye tez zamanda bebişler nasip etsin.

Senden istememiş çocuğu. Çünkü hata 1 kere yapılır. 2.si aptallık olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X