Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cinsellik de istemediği için sanırım
Ay ne biliyim sanki hepsi bahane gibi geliyor bana. Biraz da musakkak ne olursa olsun benden boşanamaz diye şimdi olduğu gibi şartları zorlamış ve boşanmaya kadar gitmiş iş gibi geliyor

Okudum dün yorumlarınızı eşim öyle çok zengin değil öyle durumu iyi ama acun değil işini söylemek istemiyorum dedim size çocuğu koleje yolluyor masraflarını karşılıyor ama bir çocuğu daha olsa gönderemez yeni çocuğunu onu çocuğun annesi ödemek zorunda kalır demiştim çok zengin değil biz boşandıktan sonra 1+1 kiraya çıktı evlenince kadın ben evimi seviyorum burda yaşayalım demiş eşim öyle geçmiş o eve kadın 1+1 kirada oturmak istememiş para konusunda evet esirgemedi bizden ne varsa cebinde çocuğuna verir benide mağdur etmez ama rızkımızı başkasına yedirsin istemiyorum balayında kadını yurtdışına götürdü mesela o ay ekstra bir masraf cıkmustı evde yaptıramadı sırf kadına harcadı bir tane arabası var bir de bu oturduğumuz ev vardı babasının üstüne biz evlenmeden almışlar babası kredi çekmiş babası ödemiş biz evlenince kiraya çıkmayın ev var boş geçin orası sizin dedi işte biz geçtik sağolsunlar şimdide benim gibi görüyorlar hep otur diyorlar o kadın çok zenginmi bilmiyorum evi yeni ev değil site içi değil normal bir ev kadın içini yaptırmış istediği gibi sadece düz bir bina site değil ben kadının mesleği tam bilmiyorum eşim kadın hakkında çok özel detay vermedi üstün körü anlattı bu ev konusunu benim amacım çocuğumun rıskı azalsın istemiyorum
Musakka adam evlenmiş aloo,evlenmiş.Artik senin eşin değil yani.Rizkimizi diyorsun hâlâ ya.Artik adamın yeni eşiyle olan harcamalari seni ilgilendirmiyor yani.Aç değilsin,açıkta değilsin.Adam yaşaman için ev vermiş,çocuğun özel okula gidiyor,tüm masraflar karşılanıyor.Daha nasıl vır beklentin var ki?

Çocuğunu düşünmeden başka çocuk yapmaya çalışıyor ben zaten çocuğun bebekken ikinci çocuk istemiştim benim eşim asla istemedi şimdi mi aklı başına geldi tekrar çocuk yapıyor bir tane çocuğun hayat kalitesini anca yapabiliyor gerek var mı biraz gerçekten ince düşünün lütfen çocuğunuz var mı bilmiyorum ama
Ayy çok ilgincsiniz..evlendiği kadın kocasının zaten çocuğu var diye neden kendi çocuğu olsun istemesin

Çocuğunu düşünmeden başka çocuk yapmaya çalışıyor ben zaten çocuğun bebekken ikinci çocuk istemiştim benim eşim asla istemedi şimdi mi aklı başına geldi tekrar çocuk yapıyor bir tane çocuğun hayat kalitesini anca yapabiliyor gerek var mı biraz gerçekten ince düşünün lütfen çocuğunuz var mı bilmiyorum ama
Biz senin iyiliğini düşünüyoruz.Lütfen kendini o kısır günlerinden biraz uzaklaştır ve bir psikoloğa git.Yargılanmadan farklı bir bakış açısı elde edersin.Bu kötü bir şey değil.Ben de gidiyorum herkes gidiyor.Durumun da iyiymiş bu iyiliği kendine yap lütfen

birsure sonra bu iş patlar, ben sana söyleyeyim. Bosandiktan sonra babaya düşen en büyük destek maddi konular. Geri kalanini anne yapiyor zaten. Ben cocugumun barinma ihtiyacini, mutfak masrafini karşıladığım icin ekstra herseyi baba ödüyor. Senin durumuna bakacak olursam barinma, fatura, egitim giderleri herseyi baba karşılıyor. Ikinci bir cocuk olursa paranin suyunu keser
Canım işte kesmemesi lazım sırf bir çocuk daha yapacak diye benim çocuğumu yaşam kalitesi neden düşüyor eşim öyle çok zengin bir adam değil çocuğun masrafları gerçekten çok okul 150 bin servisi yemeği ayrı giyim gıda hepsini babası karşılıyor zaten o konuda hakkını yiyemem piyanoya da gidiyor haftada bir gün onu da karşılıyor yani aslında bence bunlara zor yetiyor olmalı ama çocuğu mecbur yapacak şimdi ikinci çocuğu yaparsa ben azalsın istemiyorum vermek zorunda gerekirse var olan çocuğunu düşünecek yenisini yaparken beni burada boşuna haksız çıkarıyorlar sen beni anlarsın

Bende onu diyorum zaten Oda yapmak zorundalar diye eski eşimle tekrarmı konuşayım bunu
Ay hala oda diyorsun. Sen adamı delirtirsin. İstemiyorlar senin çocuğunu babası da istemiyor ki yapmıyor sen anlamıyor musun? Ev onların hayat onların bunu tartışavçcaklarsa onlar tartışacak. Sanane milletin evindeki odadan.

Sen neden çocuğun yaşam kalitesinin yükselmesi için birsey yapmiyorsun neden herseyi eşinin üstüne atmışsın..söylemesi kolay o zmaan yap

Senin çocuk yapmaya hakkın var da kadının yok mu böyle bir hakkı?

Canım işte kesmemesi lazım sırf bir çocuk daha yapacak diye benim çocuğumu yaşam kalitesi neden düşüyor eşim öyle çok zengin bir adam değil çocuğun masrafları gerçekten çok okul 150 bin servisi yemeği ayrı giyim gıda hepsini babası karşılıyor zaten o konuda hakkını yiyemem piyanoya da gidiyor haftada bir gün onu da karşılıyor yani aslında bence bunlara zor yetiyor olmalı ama çocuğu mecbur yapacak şimdi ikinci çocuğu yaparsa ben azalsın istemiyorum vermek zorunda gerekirse var olan çocuğunu düşünecek yenisini yaparken beni burada boşuna haksız çıkarıyorlar sen beni anlarsın

Ya kızım adamın kendi hesbaı vardır zaten.

Mesela aylık 30 bin kazanıyorsa hesaplamıştır. Aylık her ay 10bini oğluna ayırıyordur. Adamın hesabına ne karışıyorsun. sen kendine bak boşver onların muhasebesi.

Ha bu arada 2 çocuk olunca güç yetmiyorsa ikisi için koleje, o zaman ikisi de devlet okuluna gider. Ha sen çok kolejde okutmak istiyorsan yarı ücretini karşılaman gerekir canım:)
Canım benim çocuğumun yaşam kalitesini düşüremez diğerini göndersin devlet okuluna o zaman ya da çocuğunu düşünsün başka bir çocuk yaparken başka bir şey demek istemiyorum ama anladınız siz tekrar üsluptan ceza almak istemem :KK66:

Senden istememis iste cocuk. Libido killer gibi basim agriyor de sonra cocuk iste. Kadin kim bilir ne cilveler oynaslar basida agrimiyordur tabi cocuk ister ikinciyide ister ucuncuyude kendi cocugunu sen dusunup yari masraflarinida sen karsilicaksin dukkaninda varmis zaten. Sen dusurme cocugunun standardini

Adam sevdiği kadından bir cocuk istiyor ne var bunda?

Sen kendin dedin sevmedik birbirimizi, şimdi aşık olmuş sevmiş cocuk istiyor bundan doğal ne var ?

1. Evlilikten cocuk yapan, sonra yine evlenince bir daha yapamayacak mı? Hayatını size mi hibe etmek zorunda.

Aradan çekilin de yaşasınlar aşklarını.

Peki sizin çok istediğiniz o ikinci çocuk doğsaydı ne olacaktı? İlk çocuğunuzun hayat kalitesi o zaman etkilenmeyecek miydi?

Canım benim çocuğumun yaşam kalitesini düşüremez diğerini göndersin devlet okuluna o zaman ya da çocuğunu düşünsün başka bir çocuk yaparken başka bir şey demek istemiyorum ama anladınız siz tekrar üsluptan ceza almak istemem :KK66:
Düşürür. Napcan? Anca ağlarsın kaynanana. O da seni pışpışlar. Kocasız gelin seni.

NEDEN BENİM YAZDIKLARIMI CİDDİYE ALMIYORSUN. BAK YANLIŞ DÜŞÜNDÜĞÜN SANA YOL GÖSTERİP, FİKİR VERİYORUM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X