Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelin hamile mi? Bak sana fikir verebilirim. Bana özelden yaz
Bilmiyorum hamile mi değil mi ama bu bebek konuları 1 buçuk ay kadar oldu galiba konuşalı kadın şimdi lüks bir doktora gidiyor bilmiyorum kontrol ya da belki yapmaya çalışıyordur hala

Ona göre ikisini birlikte büyütecektik ona göre ikisini birlikte okutacaktık şimdi zaten çocukla arasındaki yaş farkı çok belki bebeğin masrafları bile fazla olabilir bilmiyorum tabi şimdi kadın bile lüks bir doktora gidiyor ben size öyle söyleyeyim çocuğumun masrafları düşecek bunların yüzünden
Hay Allah sen yiyemeyeceksin başkası mı yiyecek :KK43:

Konuş konuş de ki siz benim çocuğumu salonda çekyatta yatırıyorsunuz , hem ya deprem olursa ülkenin her yeri sallanıyor siz salona yetişene kadar nolacak benim çocuğum de ( Allah korusun) Bebeğin canı can oğlum patlıcan mı ikisi de evlat de
Babasıda salonda oğlumla yatıyormuş kaldığı akşamlar

Çocuğunu düşünmeden başka çocuk yapmaya çalışıyor ben zaten çocuğun bebekken ikinci çocuk istemiştim benim eşim asla istemedi şimdi mi aklı başına geldi tekrar çocuk yapıyor bir tane çocuğun hayat kalitesini anca yapabiliyor gerek var mı biraz gerçekten ince düşünün lütfen çocuğunuz var mı bilmiyorum ama
Bi tane de sevdiği kadından olsun istiyordur. 😍

Ona göre ikisini birlikte büyütecektik ona göre ikisini birlikte okutacaktık şimdi zaten çocukla arasındaki yaş farkı çok belki bebeğin masrafları bile fazla olabilir bilmiyorum tabi şimdi kadın bile lüks bir doktora gidiyor ben size öyle söyleyeyim çocuğumun masrafları düşecek bunların yüzünden
Kadın neden doktora gidiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X