Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam ne kadar beceriksiz kendine eziyet etmeyi seven birisi. Bir tane adam gibi yatak, oda yapmak almak çok mu zor. Bu ne saçmalık.
Ya pardon ama kadın neden kendi evinde, üstelik yeterince yer de yokken musonun sümüklü oğluna oda yapmak zorunda? Baştan beri bu oda meselesine çok takılıyorum kendi çocuğuma bebek odası yapmak varken musonun çocuğuna ben de oda yapmazdım.

Muso bak bu konudaki arkadaş faticiğim, senin 1. Numaralı kankin olabilir. Hatta bence ahretlil olursunuz. Tam sana uygun yöntemleri var bir bak istersen.

Hamile kalır mıyım

Ya pardon ama kadın neden kendi evinde, üstelik yeterince yer de yokken musonun sümüklü oğluna oda yapmak zorunda? Baştan beri bu oda meselesine çok takılıyorum kendi çocuğuma bebek odası yapmak varken musonun çocuğuna ben de oda yapmazdım.

Canım kadının hiçbir sorumluluğu yok bana kalırsa. Her şey bu beceriksiz eski kocanın saçmalığı.

Eğer kadının evinde çocuğa bakacaksa katlanır yatak alabilir, koltukta yatırmak yerine.

Ya da oğlu için 1+1 ev tutsun veya kaynanın evine oda yapsın. Haftanın iki gecesi oğlu ile burada kalsın.

Ya da gitsin 3+1 4+1 ev tutsun bir odayı bu oğlana alan yapsın.

Canım kadının hiçbir sorumluluğu yok bana kalırsa. Her şey bu beceriksiz eski kocanın saçmalığı.

Eğer kadının evinde çocuğa bakacaksa katlanır yatak alabilir, koltukta yatırmak yerine.

Ya da oğlu için 1+1 ev tutsun veya kaynanın evine oda yapsın. Haftanın iki gecesi oğlu ile burada kalsın.

Ya da gitsin 3+1 4+1 ev tutsun bir odayı bu oğlana alan yapsın.
Nedennnn

Eklentiler

• 272C680A-400D-4262-98C1-98655FB788D1.jpeg
    272C680A-400D-4262-98C1-98655FB788D1.jpeg
    119,1 KB · Görüntüleme: 29
Ne ayıp senin de ikinci evliliğin galiba…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X