Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım 2 oda varmış biri bebek odası olacakmış işte tadilat yapılıyormuş içeride.çocuğum salonda yatıyor babasıda salonda yatıyor Oda yapmadılar yeni çocuk gelecek diye işte

Kadının evi istediğini yapar, sen cık o zaman kayınbabanın evinden eşinle yeni eşi o eve taşınsın çocuğuna oda yapsınlar.

yapmazlarsa o zaman yerden göğe kadar haklısın şuan başka birinin evinde kimse senin çocuğuna oda yapmak zorunda değil

8 aylık evlilikte ne bebeği ya. İnsan bir birbirini tanır. Bu nasıl bir bilinçsizlik. Evliliğin taşları düzeni oturmadan çocuk mu yapılır. Çocuk olana kadar koysun divanı ne olacak.
Bende onu diyorum zaten Oda yapmak zorundalar diye eski eşimle tekrarmı konuşayım bunu

Ee masraflar kocadaysa 5000 ne için veriyor muso? Benim bildiğim anneye verilen nafaka ile geçindirir anne çocuğu. Ben anlamadım

Çocuğunun yaşam kalitesi düştüğünde düşünürsün onu. Şimdiden zıplama, zaten şu ara şansını baya zorladın iyice tepki çekersin. Azcık dur, kurtlu.

Kıçını kaldır da çalış o zaman. Asgari ücret bile alsan düzeltirsin standardı. Adam hem tüm masrafları ödüyor, hem para veriyor, hem market alışverişi yapıyor. Eflakla Boğdan'ı da versin isterseniz.

Bende onu diyorum zaten Oda yapmak zorundalar diye eski eşimle tekrarmı konuşayım bunu
Muso kimse zorunda değil. Kadın senin çocuğunu bakmak zorunda değil. Evine almak zorunda değil. Babannnesi almamış muso o mu alacak? Zamanında babannesi bakmadığında ne yaptın çok merak ediyorum

Banka hesabı açın. Otur kocanla dışarıda bir kahve iç. Elinize bir kağıt kalem alın. Bu çocuğun ilerideki tüm masraflarını tahmini hesaplayın. Bir hesap makinesi bunlara yeter. Çocuğunuzun geleceğini oturuo kahve içerek konuşamayacak hale geldiyseniz yuh size.

Onu diyecek kendine ev alır oturur çocuğuyla.
İstese alır oturur. Kadını tercih ediyor işte onu anlatmak istedim. Musakka diyor ya yakında onu kapının önüne koyar. O zannediyor ki çocuk eve gidip kalsın diye kavga edecek karısını boşayacak. O yüzden gönderiyor aklı sıra ama adam çocuğundan yavaş yavaş vazgeçiyor vazgeçecek bunu basmıyor kafası.

Benim çocuğum 3 yaşından beri kolejde kreşte bir çocuk daha olduğunda nasıl verecek insan biraz düşünür evladını yarın veremiyorum çocuğu dese ne olacak?? Benim çocuğumdan kısamaz
Ne yapsın o halde söyleyin daha iyi bir işte çalışsın madem çocuk yapıyor madem bütçesi de yetmiyor

Canım kadın kaynanama demiş biz geçelim madem bize ev vermedin ayrım yaptın demiş benim evime göz dikmiş görmüyprmusunuz kadını

Bu çocuk, evliliğin başından beri her hafta o eve kalmaya gittiğine göre yeni gelin evlenirken bunu biliyordur. Alt tarafı bir tane yataklı divan alınacak, kocaman odaya gerek yok. Orda eşyası giysisi olsun yeter.

Ama evet o beceriksiz kocanın aslında kendi evini tutuo, gerekirse 3+1 eve geçip, çocuğa da oda yapması gerekir. Onunda sorumlulupu var.

Eğer kadın çocuğu şstemiyorsa, adam gitsin çocuk için ayrı ev tutsun, orda kalsın çocukla haftada 2 gün.

Canım kadın kaynanama demiş biz geçelim madem bize ev vermedin ayrım yaptın demiş benim evime göz dikmiş görmüyprmusunuz kadını

Alır evini bak boşver uğraşma şu karıyla, kocanı elde etmiş evi de elde eder. Biz valla seni düşünüyoruz , evden olacaksın diye korkuyoruz

dönmez canım artık geçti herşey barışmam
Ben şunu anlamadım siz neden boşandıniz. Sırf annen sizin evde kalıyor diye mi ? Neden sırf annen sizde kalsın diye çocuğunu babasız bıraktın . Yoksa bu kalma işi eşine bahane mi oldu ?

Bak çocuğunun babasının yaninda kalması konusunda haklısın. Ama durumu o kadar abartmissin ki zorla çocuğunu oraya sigdirmaz etmişsin. Eski eşinle çok da zitlasma derim. Adam her imkanı saglamis , evinin faturalarına kadar ödüyormus. Biktirma kendinden de çocuktan da. İleri de yeni eşinden çocuğu olursa ibre tersinize dönebilir. Ayrıca bosanirken eşinin yeniden evlenebilecegini düşünmedin mi hiç ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…