Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Çocuğun içinde bir banka hesabı açtır her ay dedesi, sen, babası bu hesaba para gönderin. Geleceğini sağlama alın

Yeni gelinin gram umrunda olduğunu düşünmüyorum. Tartışırken işte söylemiş kv ye ipler kopsun diye yenge çok akıllı bakma sen

Resmen ürün yerleştirdin sahneye

Sana ne insanların kazancından, tatilinden, harcadiklarindan. Senin her ay masrafların karsilaniyorsa şükür diyip otur, gerisi seni hiç ilgilendirmez.
Bir rek senin ve çocuğunun rızkı mi var?

İstemiyorsun ama mecbur azalacak
Nasıl bir çare düşünüyorsunuz rızkı azalmasın diye? Şu an oturduğunuz ev bile çocuklar arasında bölünecek dememize gerek var mı? Çare kadını kapının önüne koydurtmak mı? bu gider daha genç eli maşalı biri gelir diye korkmuyor musunuz?

Canım 2 oda varmış biri bebek odası olacakmış işte tadilat yapılıyormuş içeride.çocuğum salonda yatıyor babasıda salonda yatıyor Oda yapmadılar yeni çocuk gelecek diye işte

Azalacak ama, bence arayı iyi tut yeni gelinle hamile olunca soğanlı su ikram et düşür cocuğunu

Çocuğunu rızkıysa gerçek derdin sende bir ise gir calis,para kazan.
Çocukları olursa nasıl iki çocuklu bir ailede bütçe ona göre ayarlanıyor sizde de öyle olacak. Kadın niye çocuğa sadece kendinin gibi harcama yapsın? Eski eşinde baba olarak elini taşın altına koyacak tabi. Oturduğun yerden gelen para azalmasin demek ne kolay.
Alemin akıllısı bir tek sen ve annen zaten.

Canım 2 oda varmış biri bebek odası olacakmış işte tadilat yapılıyormuş içeride.çocuğum salonda yatıyor babasıda salonda yatıyor Oda yapmadılar yeni çocuk gelecek diye işte

8 aylık evlilikte ne bebeği ya. İnsan bir birbirini tanır. Bu nasıl bir bilinçsizlik. Evliliğin taşları düzeni oturmadan çocuk mu yapılır. Çocuk olana kadar koysun divanı ne olacak.

Milletin evinden utanmıyorsun oda dilenmeye ya, çocuğu kendi dedesinin evine sığdıramıyorsun atacak yer arıyorsun.

Yeni gelinin gram umrunda olduğunu düşünmüyorum. Tartışırken işte söylemiş kv ye ipler kopsun diye yenge çok akıllı bakma sen
Belli olmuyor bazen sonuçta hamile filansa bi yerde onun da çocuğunun babaannesi. Mesafeli olmak ayrı ama hepten kötü olmak en gamsız insanı bile bi yerde rahatsız eder. Bilemeyiz dediğin gibi

Sana ne insanların kazancından, tatilinden, harcadiklarindan. Senin her ay masrafların karsilaniyorsa şükür diyip otur, gerisi seni hiç ilgilendirmez.
Bir rek senin ve çocuğunun rızkı mi var?
Benim çocuğum 3 yaşından beri kolejde kreşte bir çocuk daha olduğunda nasıl verecek insan biraz düşünür evladını yarın veremiyorum çocuğu dese ne olacak?? Benim çocuğumdan kısamaz

Olabilir. Taşta mı yatırmışlar çocuğu? Bebek gelene kadar çocuğu ikinci odada yatırıp bebek gelince çıkarsalar daha fena değil mi?

Benim çocuğum 3 yaşından beri kolejde kreşte bir çocuk daha olduğunda nasıl verecek insan biraz düşünür evladını yarın veremiyorum çocuğu dese ne olacak?? Benim çocuğumdan kısamaz
Öyle bi kısar ki, ağlamaya gelirsin buraya sonra.

benim suan 12bin gelirim var 8kiradan geliyor onada zam gelecek mayıs ayında 12 bin gelecek kiradan bu yıl .artı eşim 5bin veriyor bu yetiyordu 5bin az diyenler olmuş artırmak istesem artırır belki söylemedim öyle bisey ama isteyebilirim? Kaç vermeli? çocuğun masrafları hepsi eşimde o konuda hak yemem ama başka çocuk gelirse yapamaz ben bunu istemiyorum çocuğumun yaşam kalitesi düşsün istemiyorum

Belli olmuyor bazen sonuçta hamile filansa bi yerde onun da çocuğunun babaannesi. Mesafeli olmak ayrı ama hepten kötü olmak en gamsız insanı bile bi yerde rahatsız eder. Bilemeyiz dediğin gibi
Yani hamileyse birşey diyemem bende hamileyim bir panter bir kelebek modundayım. Ama normal aklı selim bir insansa kesinlikle umru değildir inf. Kadın bu avamlıklarla mı uğraşcak gezip tozmak yemek içmek varken

Kısar kısar...Adam şimdiki karısından da çocuk istiyor işte. Ne güzel. Onun kıstığını dedesi tamamlar. Dedesinin tamamlayamadığını siz tamamlarsınız.

Öyle bir kısar ki aklın şaşar canım. Ben olsam şimdiye kadar sen o evden çıkmıştın ve çocuğun evime gelemezdi. Kocama bir bakışıma bakar :)

2+1 bur evde kadin neden senin çocuğuna ayrı oda yapsın?
Bunu başta o eve gitmeden babası düşünecekti, benim oğlum var evimde odası olsun ıstiyorum diye, büyük ev tutacaktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…