Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
valla kusura bakmayın ben yengenin tarafındayım. muso dış kapının mandalı ama yenge öyle mi

Hayorrrrr Musonun tarafına geçeceksin

1-) muso alnının akıylaaaaa çocuksuz adamla evlendi, yenge değil

2-) muso adamın bekaretini aldı, yenge patlak adamla evlendi

3-) musoya 5 bilezik taktılar, yengeye 1

4-) muso havuzlu siteye gelin gitti, yenge kendi evine aldı adamı

5-) muso şehzade doğurdu, yenge değil

6-) muso muhafazakar eşcinsel, yenge etek giyiyor

7-) kaynana musoyu seviyor, yengeden korkuyor.

Taaaam mıııııı muso teammmm

Kk da bu kadar uzun konu varmı bilmiyorum ama roman gibi gitmiş herkes eğlenmiş. Musakka gelmiş gitmiş yine geç kaldım.
Çok eskiden pigme pofuduk diye birinin konusu vardı aylar sürmüş ve milyor tane mesaj atılmıştı. Ben o zaman üye değildim dışardan okuyordum. Oldlar bilir. Boş birkaç gününüz yoksa okumayın

Sünnet neredeymiş öğrenelim de hep birlikte gidelim Musoya destek olalım

Sünnet yeri bakmak için musakka şimdi bol bol kocasını darlayacak. Babası değil mi düğün salonlarını görmesi gerekiyor diyecek. Beraber pasta seçecekler. Oğullarına altın bakacaklar. Bekarları çağıracağını sanmıyorum ama bizde altınımızı alır gideriz.

Musom inşallah kocaman simli bir topuzla gitmez düğüne, şöyle sütlü kahve tonlarında ombre yaptırıp, dalgalı saçlarıyla gidip,birde korse giymeyi inş akıl eder.

Bir dolaştım kk yı.Ayaklı Pembe aynı herkese kırmızı atıyor,5 yıllık sanal aşk hikayesi,birlikte olduk zanneden koca,kayınpedere borç vermek istemeyen gelin,görümceye kredi borcunu atıp bilezikleri bozdurmak istemeyen gelin,kocasını evli adamla aldatan kadın.Yine ne varsa muso da var.

Kaç gündür şu başlığı görüyorum hâlâ çözemedim kim kiminle evlenmiş, bu nasıl konu başlığı?
Yok okumayacağım konuyu da.

Asffff kürkçü tükkanına döndükçiğ küftede olabilir

Kaç gündür şu başlığı görüyorum hâlâ çözemedim kim kiminle evlenmiş, bu nasıl konu başlığı?
Yok okumayacağım konuyu da.

Muso adamın ilk karısı anlaşamamışlar bi çocukla boşanmışlar.

Adam da gitmiş hiç evlenmemiş Musodan 8 yaş genç ve güzel bi kadınla evlenmiş.

Muso da kıskancından çocuğunu yeni eşe gönderiyor zorla bakacak diyor.

Biz ne desek de kararından dönmüyor. Konu bu özetle :)

Ben de diyorum bu kadar niye uzadı.. Neyse tutmayalım küçük enişteyi saliverelim gitsin

Ben de diyorum bu kadar niye uzadı.. Neyse tutmayalım küçük enişteyi saliverelim gitsin

aynı zamanda devrim yapan bir konu

Boşanmış adamla evlenip konu açan üyelere ‘neden boşanmış sordun mu?’ diye sorduğumuzda ‘ eski eşi ruh hastasıymış, zorla evlenmiş vs ‘ dedi diyorlardı, biz de ‘ ayyyy hepsi aynı yalanı söylüyor inanma’ diyorduk .

Ama doğruymuş gördük ki

Ya da ‘kocamın çocuğunu evde istemiyorum’ diye yazınca ‘ babasının evi gelecek tabiki diyorduk’ ama muso zorla cocuğu gönderiyor.

Ondan dolayı da afalladık

Muso
Okuyacaksınnnnn. Madem girdin musakkanın konusuna adadafafa
Gold sağ olsun okumuş kadar oldum sayesinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…