Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konu sayesinde insan gibi boşanan mağdur etmeden ayrılan hatta kendi mağdur olan erkek de gördük. Adam aidatını telefon faturasını bile ödüyormuş la. Kaldı mı böyle erkekler.

Onlar mutluluğuna bakar sende eşek gibi mörül mörül haset edip böyyyyyle arkalarından bakıp bakıp buralara dert yanarsın işte böyle.He bu arada İyiki de kocamın ikinci eşiyim.İlk eşinden o kadar canı yanmış ki el üstünde tutuluyorum.ben onun o da benim kıymetimi biliyor çok şükür

199 sayfa mı??!! Allah’ını seven üstüme özet atsın ne olmuş olabilir bu kadar aşırı merak ettim.

oku bacım

Son düzenleme:

Mahidevran mı Hürrem mı daha kıymetliydi
Prenses Diana mı Kraliçe Camilla mı ?

Her zaman 2. daha kıymetli olur zaten, konu sahibi de ondan hasetleniyor

Vay anam vay beşer onar sayfa atlayarak okuyayım ben, konu sahibinin neler yaptığını, ne kadar ileri gittiğini ciddi ciddi merak ettim

Ne kadar ileri gittiğini mi merak ettiniz? 200 sayfa boyunca hiç ilerleyemedi merak etmeyin.

Senin verdiğin akılları dinlese yeter.

Senin verdiğin akılları dinlese yeter.
Musakka abla düğünden kalan altınlarını bana versin ben onu barıştırırım kocişkosuyla

Bu arada ben kadına mesaj attım bu fikirlerimi, tek kelime cevap yazmadı. Herhalde benim için "ne diyor bu deli" demiştir. ya da kocayla barışmak istemiyor

Bebelerim hastaydı bacım yoksa bu kaosu asla kaçırmazdım

Uygulamaya geçmiştir. Sanq cevap verip vakit kaybedemez her an oğluna bi kardeş gelebilir. Dadafafa

Ben musoyu kilolu diye hatırlıyorum. Kesinlikle korse takmamalı. Eski eşi yanındaki influencer fit eşine bakınca neleri kazandığını tekrar hatırlamalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…