Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki senin anlı şanlı evlendiğini görünce senin gibi olacak diye korkmuştur,sade bi düğün yapmıştır
İşinemi geldi Çocuksuz gibi adamla ayda bir dışarda görüşüyor çocuk adamla ne güzel dünya kadının kafasına atmışsınız mağrifwt gibi anlatıyorsun birde çocuğun annesiyle hücbirzaman ayrılmaz onlar istediğin kadar konuş bir bakışa bakar içinin gitmesi kusura bakma böyle dediğim için amacım seni üzmek değil ama gerçeklere gözlerini aç bekar adammı kalmadı piyasada yazık etmişsin kendine anlı şanlı evlenmek tek olmak varken yazıl etmişsin kendine bunu dediğim için kusura bakma namusuna bisy diyemem senin hakkm yok belki ilk erkeğin o senin ama bekar mi kalması yakmışsın kendini bak şimdide çocuk istemiyorsun yazık

Açılın ben bundan sonra Musakkacıyım önceki yazdıklarım için özür dilerim bugün yazılanları okumadım.

Bu gençken hödüğün biriyle evlenmiş durumu iyi diye sineye çekmiş.Zengin bebesi de bir süre sonra kızı beğenmemiş ezmiş hor görmüş..Hor görüldükçe bu sinirlenmiş annesi de doldurmuş hödüğün başının etini yemiş.Aldatılıyorum diye paniklemiş iyice hayatı zehir olmuş adam hem hamile bırakmış hem de sıkıntıyı çekememiş bebe doğunca bunu bırakmış.
Çocuğun ailesi eve erkek sinek bile girmeyecek anlamında erkeksiz kalacaksan bu evde çocuğunla oturursun diye rest çekmiş kızın geleceğini de elinden almış.
Dapdaracık bir dünyada hala kendini ifade edemediğinden hala bitiremediğinden kendi hayatını da çocuğunun hayatını da zehir ediyor.
Zengin hödük belki de hep gözü dışarıdaydı kız haklıydı hemen önceki işyerindeki kızla evlenmiş. Bu çocuk baksın ama unutalım hayatımızda yokmuş gibi davranalım istiyorlar. Bu hırslandıkça çocuğu silah gibi gönderiyor huzurları bozulsun diye. Adam bağlantı kopsun diye bunu aramak yerine çocuğa telefon alıp bunu hepten yok saymak istiyor

Yavrum canım ne diyeyim sana bilmiyorum bunları bırak kendine yeni hayat kur kurslara git oğluşuna o kadar eziyet etme o senin gözünün içine bakıyor sen mutsuz olunca o da üzülüyor.
Bunu yapsaan hayatına birini soksan bu seferde evden git derler öyle kötü niyetli ki o kaynanan işte güvendiğin dağlar bu
Allah kolaylık versin sana

Sizin çok minnoş bir kalbiniz var Allah sizi de sizin gibi iyi insanlarla karşılaştırsın 😘

Ama ben sevemedim musallatı 😒 cami yaptırmazsa iyi diyemem ona.

Eşşek gibi yaptıracaksın musooooo yoksa sana destek mestek yok musakkak musakkak

Musakkak şu an sadece bileziklerinin ışıltısının aydınlattığı karanlık bir odada gözlerini kısarak ekrana bakıyor haberin olsun.

Yok kız, o şimdi oğlu görüntülü konuşurken kamerada görünmek için uğraşıyordur. İnşallah üzerine düzgün bir kıyafet, elbise, gecelik, pijama giymeyi akıl eder. Musakka ablam gelse de ona yeni taktikler versem, kocasıyla arasını düzeltim, yeni gelini çıldırtıp kaçırtsak beraber 🤣

araba kullanmayı bilmiyo ama uçabiliyo 😂😂😂😂😂😂

Ayyy, gidiyim de taze boşanmış, çocuklu, başkasının kocası olan birini düşüreyim hemen :KK62:

😂 ya bir de ben olsam cocuk yapar, musakkadan evi alır,musakkanın nafaka parasıyla da bakıcı tutar keyif yapardım

Bu bölüm ne zaman gelecek ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X