Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kız sus sen cidden ayırırsın bunları

etek giyme ama . namusuna bişey diyemem ama elbise etek cıss sevmez kaynanan öyle

Bu konu da bile aynısı başıma geldi anlatmıştım ya boşanmış bi adam peşimdeydi o kadın da benim hakkımda ‘ o mini etek giyiyor, hafif biri’ diyormuş. Kıskancından

Ben de ‘o benim gibi olsa çıplak gezerdi’ demiştim.

Hasetlikleri bile benziyor musakka ile. Musakka adres verirse kaderdaşıyla tanıştırayım birlikte kudururlar stalk yapa yapa

ya bir de ben olsam cocuk yapar, musakkadan evi alır,musakkanın nafaka parasıyla da bakıcı tutar keyif yapardım

Bu bölüm ne zaman gelecek ?

Öyle bir şey olursa musakka "gidecek yerim yok" der kocasının evine yerleşir, kocası ve yeni gelinin arasında uyur.

musakkak bu adam dönmez sen cinsellik deyince başın ağrıyor diyormuşsun adam istiyormuş bi kere bu konudan artık dönmez he diğer kadınla olur da anlaşamazsa evlilik yürümezse belki döner

musakkak bu adam dönmez sen cinsellik deyince başın ağrıyor diyormuşsun adam istiyormuş bi kere bu konudan artık dönmez he diğer kadınla olur da anlaşamazsa evlilik yürümezse belki döner
Aman aman öyle demeyin zaten evlilikleri yürümesin diye uğraşıyor ciddiye alacak şimdi

Niye umutlandırıyorsunuz garibanı yazık günah.

eee noldu, konu sonuca bağlandı mı
cocugaa noldu , evdemi orda mı
naptı garibim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…