Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😂 aynı zamanda devrim yapan bir konu

Boşanmış adamla evlenip konu açan üyelere ‘neden boşanmış sordun mu?’ diye sorduğumuzda ‘ eski eşi ruh hastasıymış, zorla evlenmiş vs ‘ dedi diyorlardı, biz de ‘ ayyyy hepsi aynı yalanı söylüyor inanma’ diyorduk .

Ama doğruymuş gördük ki 😂

Ya da ‘kocamın çocuğunu evde istemiyorum’ diye yazınca ‘ babasının evi gelecek tabiki diyorduk’ ama muso zorla cocuğu gönderiyor.

Ondan dolayı da afalladık 😂
😂 aynı zamanda devrim yapan bir konu

Boşanmış adamla evlenip konu açan üyelere ‘neden boşanmış sordun mu?’ diye sorduğumuzda ‘ eski eşi ruh hastasıymış, zorla evlenmiş vs ‘ dedi diyorlardı, biz de ‘ ayyyy hepsi aynı yalanı söylüyor inanma’ diyorduk .

Ama doğruymuş gördük ki 😂

Ya da ‘kocamın çocuğunu evde istemiyorum’ diye yazınca ‘ babasının evi gelecek tabiki diyorduk’ ama muso zorla cocuğu gönderiyor.

Ondan dolayı da afalladık 😂
Bu konu sayesinde insan gibi boşanan mağdur etmeden ayrılan hatta kendi mağdur olan erkek de gördük. Adam aidatını telefon faturasını bile ödüyormuş la. Kaldı mı böyle erkekler.

Buraya ikinci adamlarla evlenen kadınlar yazmış okudum hepsini bekar adam seçmeyen sizsiniz bana akılmı veriyorsunuz kusura bakmayında yani ben ölsem çocuğa kim bakacak o Kadın bakacak he sizde eşşek gibi bakacaksınız kocanızın çocuklarına köprü geçene kadar canım cicim sonra çocuk gelmesin gelecekte ilgileneceksinizde adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Onlar mutluluğuna bakar sende eşek gibi mörül mörül haset edip böyyyyyle arkalarından bakıp bakıp buralara dert yanarsın işte böyle.He bu arada İyiki de kocamın ikinci eşiyim.İlk eşinden o kadar canı yanmış ki el üstünde tutuluyorum.ben onun o da benim kıymetimi biliyor çok şükür 🙏

Eklentiler

• Screenshot_20230315-220802.png
    Screenshot_20230315-220802.png
    166,3 KB · Görüntüleme: 75
Muso adamın ilk karısı anlaşamamışlar bi çocukla boşanmışlar.

Adam da gitmiş hiç evlenmemiş Musodan 8 yaş genç ve güzel bi kadınla evlenmiş.

Muso da kıskancından çocuğunu yeni eşe gönderiyor zorla bakacak diyor.

Biz ne desek de kararından dönmüyor. Konu bu özetle :)

199 sayfa mı??!! Allah’ını seven üstüme özet atsın ne olmuş olabilir bu kadar aşırı merak ettim.

oku bacım 🙃

Son düzenleme:
Onlar mutluluğuna bakar sende eşek gibi mörül mörül haset edip böyyyyyle arkalarından bakıp bakıp buralara dert yanarsın işte böyle.He bu arada İyiki de kocamın ikinci eşiyim.İlk eşinden o kadar canı yanmış ki el üstünde tutuluyorum.ben onun o da benim kıymetimi biliyor çok şükür 🙏

Mahidevran mı Hürrem mı daha kıymetliydi
Prenses Diana mı Kraliçe Camilla mı ?

Her zaman 2. daha kıymetli olur zaten, konu sahibi de ondan hasetleniyor 🙃

Vay anam vay beşer onar sayfa atlayarak okuyayım ben, konu sahibinin neler yaptığını, ne kadar ileri gittiğini ciddi ciddi merak ettim 😀😀

Ne kadar ileri gittiğini mi merak ettiniz? 200 sayfa boyunca hiç ilerleyemedi merak etmeyin. 😄

Sünnet yeri bakmak için musakka şimdi bol bol kocasını darlayacak. Babası değil mi düğün salonlarını görmesi gerekiyor diyecek. Beraber pasta seçecekler. Oğullarına altın bakacaklar. Bekarları çağıracağını sanmıyorum ama bizde altınımızı alır gideriz.

Musom inşallah kocaman simli bir topuzla gitmez düğüne, şöyle sütlü kahve tonlarında ombre yaptırıp, dalgalı saçlarıyla gidip,birde korse giymeyi inş akıl eder.
Senin verdiğin akılları dinlese yeter. 🤣🤣

Senin verdiğin akılları dinlese yeter. 🤣🤣
Musakka abla düğünden kalan altınlarını bana versin ben onu barıştırırım kocişkosuyla :KK62:

Bu arada ben kadına mesaj attım bu fikirlerimi, tek kelime cevap yazmadı. Herhalde benim için "ne diyor bu deli" demiştir. 🤣🤣🤣 ya da kocayla barışmak istemiyor

Konu sahibi eşiyle tanışıyor,evleniyor.Eşi bu arada 2-3 kez evi terk ediyor.Kayınvalidesi ikna edip eve döndürüyor.Evliliği kurtarmak için çocuk yapıyorlar.Konu sahibi bebeğe bakması için annesini evine çağırıyor.Annesi damada ev al diye baskı yapıyor.Sivri dilli biraz.Adam eve geç gelmeye başlıyor.Anlaşmalı boşanıyorlar.Kayın valide havuzlu evde otur ama erkek getirme diye evde oturmasına izin veriyor.Ev kayınvalidelerin.Eski eşi evin faturalarını,mutfak masrafını ödüyor,nafaka veriyor,çocuğun okul masrafını karşılıyor.Sonra eski eşi 27 yaşında influencer la evleniyor.1 sene boyunca her cuma çocuğunu oraya gönderiyor.Kadını arayıp bu köfte,don olayları yüzünden kavga ediyorlar.Kadın bir daha gönderme diyor.Konu sahibi eşek gibi bakacaksın diyor.Kayınvalide arıyor,çocuğu bana gönder oğlum burada görüşsün diyor.Konu sahibi hala donda.Bakmaya mecbur o kadın diyor.
Konu sahibi evi,kayınvalideyi,kocayı hala kendinin zannediyor.

Bak olay şöyle kardesim.dogumdan sonra annesi sık sık kızına gelmeye başlamış..geldiği süreçte de adama ev olması noktasında baskı yapmış laf sokmuş bunaltmış.adam bir gün bosanalim mutsuzum diye gelmiş.musakkanin annesi de anlaşmalı boşan çekişmeli bosanma ev sende kalsin demis ..boşandıktan sonra 3 lu geziyorlarmis adam eve gelip çocuğun yatağında uyuyormuş hafta da 2 gün.yani musakka yi üzen hiçbir şey yokmuş ortada.adam evlenerek planları bozmuş..musakka da boşanma nin acısını kıskançlığını üzüntüsünü şimdi yaşıyor.aslinda yeni gelen takıntısı bu yüzden. Çünkü gelmiş düzenlerini bozmuş.ustune üstlük planları alt üst ediyor çünkü çocuk istiyor.oglanin saltanatı sallancak diye..umarım ozetim sag salim guzelcene olmustur

Bebelerim hastaydı bacım yoksa bu kaosu asla kaçırmazdım 😀

Musakka abla düğünden kalan altınlarını bana versin ben onu barıştırırım kocişkosuyla :KK62:

Bu arada ben kadına mesaj attım bu fikirlerimi, tek kelime cevap yazmadı. Herhalde benim için "ne diyor bu deli" demiştir. 🤣🤣🤣 ya da kocayla barışmak istemiyor
Uygulamaya geçmiştir. Sanq cevap verip vakit kaybedemez her an oğluna bi kardeş gelebilir. Dadafafa

Sünnet yeri bakmak için musakka şimdi bol bol kocasını darlayacak. Babası değil mi düğün salonlarını görmesi gerekiyor diyecek. Beraber pasta seçecekler. Oğullarına altın bakacaklar. Bekarları çağıracağını sanmıyorum ama bizde altınımızı alır gideriz.

Musom inşallah kocaman simli bir topuzla gitmez düğüne, şöyle sütlü kahve tonlarında ombre yaptırıp, dalgalı saçlarıyla gidip,birde korse giymeyi inş akıl eder.
Ben musoyu kilolu diye hatırlıyorum. Kesinlikle korse takmamalı. Eski eşi yanındaki influencer fit eşine bakınca neleri kazandığını tekrar hatırlamalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X