Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben musoyu kilolu diye hatırlıyorum. Kesinlikle korse takmamalı. Eski eşi yanındaki influencer fit eşine bakınca neleri kazandığını tekrar hatırlamalı.
Yanlış biliyosun, muso bacım pişatese giden kendine dikkat eden birisi lütfen 😂

Zaten resmi boşanma gerçekleşince imam nikahı da düşmüyor mu? yoksa boş ol demediği müddetçe imam nikahı devam ediyor muymuş?
ay merakımdan sordum :halay:

Musakka ablamın kocası, musakkanın gözlerine içine baka baka 3 kere boş ol demiş. Boşamış kadını. :cry: :cry: :cry:

3 kere demeseydi, devam ederdi nikahları. Adam nasıl kıydı gül gibi kaeısına hiç anlam veremiyorum.

İçi içini yiyor kesin. Ama neden banlandı hala anlamadım 🤣

Evet Ya neden banlandı erkek üye mi acaba hakaret ya da polemik de yok

Kim şikayet etti ortaya çıksın ? Yoksa yeni eş üye de o mu şikayet etti ? Aklımda deli sorular

Ben musoyu kilolu diye hatırlıyorum. Kesinlikle korse takmamalı. Eski eşi yanındaki influencer fit eşine bakınca neleri kazandığını tekrar hatırlamalı.
Musomu diyete sokuyoruz. Onu baştan yaratıp, yeni talipler bulup eski kocayı ve influencer yengeyi çatır çatır çatlatacağız kıskançlıktan.

Evet Ya neden banlandı erkek üye mi acaba hakaret ya da polemik de yok

Kim şikayet etti ortaya çıksın ? Yoksa yeni eş üye de o mu şikayet etti ? Aklımda deli sorular

Bence sahte hesaptı ben mesaj atıyordum. Hiç beni takmıyordu. O kadar akıl verdim hiç cevap yazmadı 😄

Musomu diyete sokuyoruz. Onu baştan yaratıp, yeni talipler bulup eski kocayı ve influencer yengeyi çatır çatır çatlatacağız kıskançlıktan.
Muso Fanclub olduk çıktık sonunda. Yakında yeni entrikalarını Instagram'da takip edeceğiz:))

Zaten yeni eşle uğraşmak yerine bunları yapsa hem kafası dağılır hem talipleri artar. Yeni eş bu sefer derdine düşer Muso’nun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X