Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ahshshshdjdjs artık cevap veremiyorum. beni aştı olay.

Yalnız asıl hesabından yazdım musakka

Doğrusu bu zaten. Ben kimsenin kahrını çekmek için evlenmedim, kimse de benim kahrımı çekmek zorunda değil. Biraz hoşgörü biraz iyi niyet hepsi bu.

Ne zaman çirkinleşeceksin diye oturmuş çekirdeğimle bekliyordum şimdi çitleyebilirim
Abla adamın sana içi de gitmiyor dışı da asfagaahah.

Bir onceki sayfadaki uyeye yazmis bu yorumu. Bana oyle geldi yani
bana yazdı. fakat "anlı şanlı evlenmek" "çocuğu kadının kafasına atmak" "adamın içinin gitmesi" "namus" gibi ifadelerle ne kastettiğini anlamadığım için cevap yetiştiremiyorum.

ikinci eş derken kuma olduğumu düşünüyor sanırım. "Boşanmak" ve "resmi nikahlı yeniden evlilik" kavramlarını önce netleştirmesi gerek.

Akşam Çöp Adam var. Adamın evi de malı mülkü de kendisine bırakıp başkasına gitmesini hazmedemeyen ve hep çocuğu kullanarak yanına çağıran ezik Berrin. Annesinin dik duramaması yüzünden psikolojisi bozulan çocuk...

Kafasinda belli basli seyler var bunlarin dogru olduguna kendini inandirmis. Burdaki bir suru insan tek kelime lafini degistiremedik bozulmus plak gibi tekrarliyor ayni seyleri. Siz takilmayin bosverin

Varoşçan yoksa demek..

ex boşansa bile ölünceye kadar onlar evlidir bir kere. Bunu kavrasaydınız ex eş ile iyi anlaşır suyuna giderdiniz. Neden çünkü siz sonradan geldiniz.
Çocuk falan yapacaksanız kadının rızasını mutlaka alın

imam nikahı yaptık adliyeye gitmeden boşadı beni

Ablacim bak kendin diyorsun bosandiniz siz. Hala daha esim demen her okudugumda benim tuylerimi diken diken ediyor. Baskasinin resmi nikahli kocasina esim demeyi nasil miden aliyor? Isterseniz 70 sene evli kalmis olun, 10 tane cocugunuz olsun. O artik sadece cocugunun babasi, senin de eski esin.

Resmen beyninde hala evliligini bitirememissin, trol degil diyorlar o zaman daha da kotu ya cok acinasi durumdasin. Adam resmen iki evliymis gibi davraniyorsun, metresim ol dese gidecek gibisin ya inanilmaz.

Deme bi daha baskasinin kocasina esim diye, yapman oyle seyler guzum.

Inandırıcılığını sorgulayabilmeniz için reelde kimlik ve bilgiler gerekli mesela, beni tanıdığım birine bu olayı göstermem Uyap sitesinden dava dosyalarını açmamla 5 dakika sürmez. Bu nedenle anonim bir forumda bunu dile getirmenin bir anlamı yok, şu an bilgilerimi paylaşamam. Kullanıcı adım üye olduğum ilk günden beri yıllardır hiç değişmedi, bu konuya yazdıklarım nedeniyle değiştirmek istedim, tanıdık çıkabilir vs. Bunu herkes yapıyor, çok normal.

Ben en belalısı mıdır değildi midir bilemem, bu iddianıza dayalı bir veri yok elimde. Fakat yazma derdim böyle insanların da gerçek olabileceğinin bilinmesi, bu olaylar var yani oluyor demek. Yoksa zaten bildiğim şeyleri yazmanın anlamı yok.

Velayetle ilgili olarak da size daha önce açıklama yaptığım halde tek bir noktaya tutunup iddialarda bulunuyorsunuz. Uyap açıp size dava dosyalarını ve babanın uğraştıklarını, hukuki süreçleri gösteremem üzgünüm.

Son olarak uzun ya da kısa ben diğer üyelerle konuşuyorum, nedense siz okuyup okuyup cevap yazıyorsunuz. Tek cümlelik yazdıklarım da mevcut, onlarla da ilgilenebilirsiniz. Anonim bir forumda insanların bazı kişisel bilgileri ve hukuki delilleri, işlemleri paylaşamayacağını, bunun suç olduğunu bildiğiniz bir yerde ısrarla "varsayım cümlelerinizle" bir şeyler iddia ediyorsunuz. Bence yazdıklarımı göz ardı edin.

Öyle deme ama bi bakış yetermiş ısınmaya Gözüne gr.tisteki vücut ısıtıcılarından yabıştırmış ellaam.

Öyle deme ama bi bakış yetermiş ısınmaya Gözüne gr.tisteki vücut ısıtıcılarından yabıştırmış ellaam.

Yaa onu nerde yazdi? Yetisemiyorummmm okumaya

Benim oglan (kopegim) bugun kopek kresinde birkac yaramazlik yapmis, onun ogretmenleri ile konusmaya gidecektim cikista (burada saat 17.20). Sonra musakkak ablamdan ornek alarak esimi aradim babasi sen al cocugu kresten, ogretmenleri ile de konus dedim. Simdi evde oturmus konuyu okuyorum. Neyse benimki hala nikahli kocam o yuzden essseeek gibi alacaksin demedim kibarca soyledim, bosanirsak oyle demem lazimmis diyollaa

yahu eski kocasıyla hala evli olduğunu, adamın yeni karısının da el olduğunu fingirdediğini iddia ediyo namus konusuna girmiyorum dilinden düşmüyosa var bi noksanlık, artık komik olmamaya başladı ben burda patlıcansız geyikleri daha çok sevmeye başladım

Ya ne içinin gitmesi adam senden kurtulmak için elinde avucunda ne varsa vermiş ,yeter ki pacasini bırak diye.
Burada genelde eşinin çocuğunu istemeyen kadınlara gereken tepki verilir ama bu konudaki kadın sanki senin yüzünden çocuğu istemiyor gibi.çünkü çocuğunu bu insanların huzurunu bozmak için kullanıyorsun. Bunu yaparken kendi yavrunun psikolojisini bile dusunmuyorsun.Korkunç bir annesin.
Hala da yok kocamla evlendi yok kayinvalidem diyorsun.bir umut bosanirlar da sana döner diye umut ediyorsun gerçekten yazık sana

Arkadaşım bunlar ne kadar ilkel düşünceler; zihniyetin, fikirlerin, kendini ifade ettiğin cümleler çok sıkıntılı. İnançlılığımdan değil de ağız alışkanlığı, Allah eski eşin de hayırlısını versin ne diyeyim.

Düşün adam senle muhattap olmamak için çocuğuna telefon alacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…