Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
normalde hiç bakmam ne işe yaradığını da bilmem ama musakkanın emoji skorunu görünce bana bi gülme geldi 😂😂😂 çok fena stalk yapasım var huyumu değiştirdi bi tane patlıcan 😂😂

Kiz nerden cikardin ikinci adamlarla evlenen kadinlar oldugumuzu. Ayrica ikinci adam ne ikinci evliligini yapan adamla desen daha dogru. Ayrica babanne ne gune duruyor verirler babanneye bakar olmemissin ama olu taklidi yapiyosun cocuguna. O cocuk en iyi annesi tarafindan bakilir annesine ihtiyaci var. Cocuk sabah okulda sende gez toz keyfine bak niye hem kendini hem herkesi mutsuz gormek istiyorsun. Herkes mutlu olsun birakta.
Bana diyo

Kocası ona aşık, anlıyor musun?? Sırf gönül eğlendirmek için, bir macera olsun diye evlendi. Yeni evlenen kadın, böyle anca ikinci el erkek bulabilmiş bir zavallı, sırf kocası musakkanın sesini duyup tahrik olup, baştan çıkarılmasın diye adamı korkutmuş. Bu kadın, eski kocasının tasmasını bıraksa, aç köpek gibi musakkaya geri dönecek. 🤣🤣🤣
Düşün adam senle muhattap olmamak için çocuğuna telefon alacak

anlı şanlı evlenmek tek olmak varken yazıl etmişsin kendine bunu dediğim için kusura bakma namusuna bisy diyemem senin hakkm yok belki ilk erkeğin o senin ama bekar mi kalması yakmışsın kendini bak şimdide çocuk istemiyorsun yazık
Kız bu ne?Bu kısır kafalarından çık.Ben çözdüm ruhun yaşlı senin.

İlk defa boşanmış erkeklere acınan bir başlık açıldı 🤣🤣🤣🤣🤣

Benim karım gerçekten belalıydı, zar zor boşandım, yakamı bırakmadı diyen erkeklere inanılmazdı. Şimdi inanılır oldu. Resmen çağ açtı kadın.
Oyle düşünmek komik tabi de ne inanmicaz. Dolu ki boyle kadin :) Her erkek aldatır ama ben cocugu olan adamin kolay kolay cekip gidecegini düşünmüyorum. Günün sonunda evini tercih eder huzuru yerindeyse. Ama evde illallah ettiren biri varsa o zaman her seyi al ben ceketle giderim moduna geciolar. Adam defalarca evden gitmek istemis zaten. Azıcık gururu olan biri coktan vazgecerdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X