Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musalla ablamı şikayet etmişler, ceza yemiş. Yazıklar olsuuuunn
:cry: :cry::cry:

Musakka ablam unutma kocanın sevdiği yemekleri çocuğu bahane ederek göndereceksin, kocanla aranı yapıp, yeni karıyı çıldırtacaksın. :KK62:

Musalla ablamı şikayet etmişler, ceza yemiş. Yazıklar olsuuuunn
:cry: :cry::cry:

Musakka ablam unutma kocanın sevdiği yemekleri çocuğu bahane ederek göndereceksin, kocanla aranı yapıp, yeni karıyı çıldırtacaksın. :KK62:
Musoyu kim neden şikayet eder hiç anlamıyorum ya, uzaktan ancak konuşuyodu bir zararı da dokunmuyordu kimseye 😂

Sende az değilsin yeminle 2-3 fikir daha versen muzo dinamiti koyardı yengenin evine

Boşanmış bir adamla evlenince anlı şanlı olmuyor mu o evlilik. Ahahha valla tam bir umutsuz vakasın sen. Ben senin yerinde olsam sabah kalkar çocuğumu öper koklar okula gönderirim, çıkar bir kuaföre gider manikür yaptırır saçlarımı yenilerim, güzel bir kafeye gider bol köpüklü lattemin yanına bir sigara yakarım, keyfime bakarım. Akşam da eve dönerken bir kilo kıyma alır çocuğuma misler gibi köftesini yapar yedirim🤪 Sen çok afedersin ama bozmuşsun hocam valla bak, hayat çok güzel yalnızlık falan müthiş güzel şeyler. Tadını çıkaracağına zavallı bir çukurda debeleniyorsun. Seni böyle anlı şanlı yetiştiren Zihniyet mahvetmiş evliliğini de bugününü de geleceğini de.

Boşanmış bir adamla evlenince anlı şanlı olmuyor mu o evlilik. Ahahha valla tam bir umutsuz vakasın sen. Ben senin yerinde olsam sabah kalkar çocuğumu öper koklar okula gönderirim, çıkar bir kuaföre gider manikür yaptırır saçlarımı yenilerim, güzel bir kafeye gider bol köpüklü lattemin yanına bir sigara yakarım, keyfime bakarım. Akşam da eve dönerken bir kilo kıyma alır çocuğuma misler gibi köftesini yapar yedirim🤪 Sen çok afedersin ama bozmuşsun hocam valla bak, hayat çok güzel yalnızlık falan müthiş güzel şeyler. Tadını çıkaracağına zavallı bir çukurda debeleniyorsun. Seni böyle anlı şanlı yetiştiren Zihniyet mahvetmiş evliliğini de bugününü de geleceğini de.
Sadece düğün yapmışlar yeni karısıyla.Başka ne olacak tı?Çeyiz görme yapmadıysa anlı şanlı olmuyor işte.

Musoyu kim neden şikayet eder hiç anlamıyorum ya, uzaktan ancak konuşuyodu bir zararı da dokunmuyordu kimseye 😂

Sende az değilsin yeminle 2-3 fikir daha versen muzo dinamiti koyardı yengenin evine

Tabi kızım herkesin içinde psikopat bir musakka vardır. :KK54:

Musakka ablam boşanmadan önce buraya gelseydi, ben onun yuvasını kurtarır, evin tapusunu çoookkttaann üstüne yaptırırdım.

Katip bir de 5-6 kere namusuna laf etmiyorum deyip deyip laf sokması yok mu?Etek giyiyormuş canım,onun ilki mi bilmiyorum.Eski kocası ikna etmek için kanlı çarşafı musonun önüne mi atmalıydı?Nasıl bir kafa yapısı var?
Garibim kendini H*lya K*çyiğit, eski kocasının karısını L*le B*lkıs sanıyo.

Buraya ikinci adamlarla evlenen kadınlar yazmış okudum hepsini bekar adam seçmeyen sizsiniz bana akılmı veriyorsunuz kusura bakmayında yani ben ölsem çocuğa kim bakacak o Kadın bakacak he sizde eşşek gibi bakacaksınız kocanızın çocuklarına köprü geçene kadar canım cicim sonra çocuk gelmesin gelecekte ilgileneceksinizde adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Seni kapıya mi koydu da boşandın yazık kendine hakaret ediyosun

Acaba konuyu açan dilek miydi? Kadın geldi bizle eğlendi gitti.

Bu konuda değil kk bir alem toplansa ne kadar saçmaladığını anlatamaz malesef. Çünkü çok çarpık bir zihniyetle yetişmiş. Çok belli yazdıklarından. Tabi eğer gerçekse. Çeyiz serme de neyse artık 50 yıl öncenin adetleri

Tabi kızım herkesin içinde psikopat bir musakka vardır. :KK54:

Musakka ablam boşanmadan önce buraya gelseydi, ben onun yuvasını kurtarır, evin tapusunu çoookkttaann üstüne yaptırırdım.
jsjsjjs yapardın vallahi çok ikna oldum şuan 🤣🤣 neyse dönüşte muso seni bulsun. Birgün bende böyle bir durumda kalırsam ilk seni bulcam 🤣🤣

Bu konuda değil kk bir alem toplansa ne kadar saçmaladığını anlatamaz malesef. Çünkü çok çarpık bir zihniyetle yetişmiş. Çok belli yazdıklarından. Tabi eğer gerçekse. Çeyiz serme de neyse artık 50 yıl öncenin adetleri
Anlı şanlı,alnım ak,tertemiz gelin oldum.Hep kullandığı kelimeler böyleydi.

jsjsjjs yapardın vallahi çok ikna oldum şuan 🤣🤣 neyse dönüşte muso seni bulsun. Birgün bende böyle bir durumda kalırsam ilk seni bulcam 🤣🤣

Gel ablam bekleriz her zaman 😁😁😁

Yok yok bulaşmasın bana. Ben ona çok mesaj attım ama o beni dinlemedi ne akıllar verdim umursamadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X