Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaa çok küçükkk bizimkinin cinsiyeti belli oldu erkek ve musakka gibi bi gelin kabusları görüyorum iki gündür inşallah yavrum aklı başında düzgün bi eş seçer
Ayy hislerime tercüman oldun şuanda bende erkek bebek bekliyorum aman yarabbim. Evlerden ırak. Muso geleceğin dünürü tehlikenin farkında mısınızz

Bozuk plak gibi başa sarıyor musakkak. Şimdiye kadar eski eş ve ailesi her dediğini yapmış. Çok fazla şımartılmış bu böyle devam eder diye düşünüyor. Şansını daha fazla zorlarsan bir anda hepsini kaybedersen. Biraz mantıklı ol artık.

Mantıklı olmasın, konsun kapının önüne. Mahallesine dönsün g.tüm g.tüm sonra.

Öpseniz babası bakacak kadın neden baksın..elin kadınına bu kadar bel bağlamayın. Eski kocanızla boşanırsa ne yapacaksınız. Siz kesin boşansan da bakacaksın deyip kadının kapısına bırakırsınjz çocuğu.
Çocuk istenmediği yerde duyguları inginmiş olarak sığıntı gibi duruyor şuan. Kadın elbette haksız çocuklu aamla evlenmeseydi o zaman. Ama başta sorun yokmuşki siz isterik krizine girip arayıp kavga edince olmuş. Çocuğa normalde bişey demiyirmuş bişey dokerse kızıyormuş e çocuksuz insan anlamaz o halden kızabilir bu hatalı davranış tabiki. Ama siz sizin gibi annelik yapsın istiyorsunuz yok öyle dünya. Eski es baba olarak bakacak. Ona yüklenin takmissınız elin kadınına

Gerçekten içim şişti artık. Kaç kere akıl verdik o da işe yaramıyor. İnsan biraz hatasını anlardı. Of gerçekten. Bizi ciddiye almayacaksan neden buradasın. musakkak

Hasbinallah, uyandık yine bu kadın. Çocuğu göndermiş de yazıyor. Allah seni bildiği gibi yapsın. Burayı okuyanlar falan tanıdık manıdık bişey çıkarsa o adama gidin bu çirkefin planlarını anlatın aaa dostlar, gözü dönmüş bunun adamı karısından ayırmadan rahat edemeyecek. O adamda biraz akıl varsa karısı ile annesinin arasını iyi eder, bu musallat ile de en az iletişimde kalarak çocuğu ile ilgilenir. Ki anlattıklarından adamın eşi kötü biri değil, makul ölçülerde çocuk ile de güzel bir ilişki kurabilir. Ama kadıncağız farketmiş bunun planlarını uzak tutmaya çalışıyor. Saf seni. Gelirin var evin var sağlıklı bir evladın var, hayatını yaşayacağına yaptıklarına bak.

Akıl sağlığı yerinde değil yazık. Adamı hala kocası sanıyor. Eşini de metresi. Çocuğa nasıl bakacak demez mi bir de. Sen bile bakıyorsan çocuğuna kadın bakar hiç merak etme. Bak doğmamış bebeğine oda planları yapıyor. Senin gibi evlilik kurtarayım diye ordan oraya atacağı bir çocuk değil belli ki niyeti. Sen bir de o kadınla uğraşmayı bırak kendine bak. Kadının evi var, bu kadar kıskandığına göre hoş da biri, kocası da arkasında bak seninle mesafe koymaya çalışıyor adam. Sen kendine bak kendine. O kadın bir hamile kalsın da bak bakalım o kaynanan noluyor.

Ee sevcek tabiki. Şu devirde cebinden bir kuruş çıkmadan yaşıyor. Komşuları düzeni o evde diye de ömrü billah çıkmayacağını söylüyor kv de müsade ediyor bende olsam severim boşuna o gün senin bu gün benim gezmiyor muso kv ile

ya o değil de bu adamın yeni karısını bir tek ben mi merak ettim? musakka öyle bi anlattı ki böyle filiz akın gibi bi imaj canlandı gözümde kesin sarışın, düzgün fizikli, makyaj yapmayı bilen, stiletto sevdalısı aynı zamanda da zeki bi kadın

tabi müsaade eder kv toruna bakamaz çünkü, çocuk büyüyene kadar pışpışlıyolar bunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…