Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya o değil de bu adamın yeni karısını bir tek ben mi merak ettim? musakka öyle bi anlattı ki böyle filiz akın gibi bi imaj canlandı gözümde 😂 kesin sarışın, düzgün fizikli, makyaj yapmayı bilen, stiletto sevdalısı aynı zamanda da zeki bi kadın 😍
Allah kem gözlerden korusun 🤣🤣

Proje çocuk yavri o. Adama takoz olsun diye yapmış. İşe yaramadıkça sevmiyor işte.

Kendi de dedi ya evlilikleri kopma noktasına gelmiş hadi çocuk yapın aranız düzelsin denmiş onlar da çocuk yapmış. Sevgisiz tamamen bir amaç için dünyaya gelmiş bir çocuk işte. O yüzden de Musakka çocuğu çok rahat kullanıyor

ya o değil de bu adamın yeni karısını bir tek ben mi merak ettim? musakka öyle bi anlattı ki böyle filiz akın gibi bi imaj canlandı gözümde 😂 kesin sarışın, düzgün fizikli, makyaj yapmayı bilen, stiletto sevdalısı aynı zamanda da zeki bi kadın 😍
Bende aklım yenge de valla. Ama bulamadık nasıl olduysa çoktan bulunması lazımdı 🤣

Ee sevcek tabiki. Şu devirde cebinden bir kuruş çıkmadan yaşıyor. Komşuları düzeni o evde diye de ömrü billah çıkmayacağını söylüyor kv de müsade ediyor bende olsam severim 😅 boşuna o gün senin bu gün benim gezmiyor muso kv ile
K.çının rahatı uğruna içi geçmiş ex kaynana ile ömür çürütüyor. Hayatı ne kadar ucuza satıyor. Ziyan.

K.çının rahatı uğruna içi geçmiş ex kaynana ile ömür çürütüyor. Hayatı ne kadar ucuza satıyor. Ziyan.
Vizyonlu insan için kayıp yoksa Musocuğum için bence büyük kazanç. Kapaklamış kocayı yapmış çocuğu ekmek elden su gölden daha ne onun için. Hayattan beklentisi buymuş işte havuzlu site+kv ile kısır partisi

Benim de gözümde bakımlı modern hoş bir kadın imajı canlandı, güçlü bir kadın bu delinin planlarının farkında. Çirkeflikle devam ediyor musallat ama iyice küçülüyor rezil oluyor farkında değil
Yenge akıllı kadın vesselam. Çekirdeğini almış çitliyordur evinde bu avamlık karşısında 😅

Benim de gözümde bakımlı modern hoş bir kadın imajı canlandı, güçlü bir kadın bu delinin planlarının farkında. Çirkeflikle devam ediyor musallat ama iyice küçülüyor rezil oluyor farkında değil
yeni evli kadın haftanın yarısı eski eşinin çocuğuna bakıyor, öyle üvey anne modunda kötü biri de değil, biraz daha konuşursam adamı boşatıp ben alıcam kadını 😂😂

yeni evli kadın haftanın yarısı eski eşinin çocuğuna bakıyor, öyle üvey anne modunda kötü biri de değil, biraz daha konuşursam adamı boşatıp ben alıcam kadını 😂😂
Jsjsjsj Muso işe güçleri birleştirin o adamı alır den yengeyi 🤣🤣

Kadın iyi niyetin suiistimal edildiği noktada ipleri koparmış. Çok haklı da

Bir de adamı düşün, musallattan sonra böyle bir kadın☺️ Boşuna adam ağzının içine bakmıyor, bu kadar kıskandığında haklı😂
kadın elbise giyiyo diye namusuna bile dil uzattı hadsiz. kendisi nasıl paçalı donlar giyiyosa artık adamın gözü yeni karısında açılmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X