Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bi de göz kırpmış 😂 yok be musakka olmuyo artık zorlama 😂
Git o zaman konumdan niye buradasın gerçekten destek olan kişiler var anlamamışsınız herkesin hayatı sizin gibi pembe değil hayırıdr sizdemi çocukluyla evlendiniz heralde ondan bu düşmanlık bana siz yazmayın konuma lütfen yardımcı olacaklar dışında yazmasın beni anlayan aynı durumda Olan kişilerden yardım istedim sizden değil

Git o zaman konumdan niye buradasın gerçekten destek olan kişiler var anlamamışsınız herkesin hayatı sizin gibi pembe değil hayırıdr sizdemi çocukluyla evlendiniz heralde ondan bu düşmanlık bana siz yazmayın konuma lütfen yardımcı olacaklar dışında yazmasın beni anlayan aynı durumda Olan kişilerden yardım istedim sizden değil
😂😂😂😂😂 yav bu çocuk ne dert olmuş inşallah gerçekte yoktur çocuğun valla, yok yavrum ya üzüleceksin ama eşimin de benim de ilk evliliğimiz Allah nasip ederse bebişimiz de karnımda, sana düşman olmam için ciddiye almam gerekiyo rolünü fazla büyütmüşsün 😂 iğrenç zihniyetin ve eski kocanın kültürlü, okumuş, zengin, güzel karısına hasetlenmen komiğime gidiyo, şimdilik buralardayım canım isterse giderim 😂

Senin hayatın gayet pembe;

1. EX kocanın evinde oturuyorsun
2. Kira ödemiyorsun
3. Fatura Ödemiyorsun
4. Evin havuzlu lüks semtte
5. Oğlun özel okula gidiyor
6. Mutfak masrafın yok
7. Çalışmıyorsun

Bence gayet pembe bir hayatın var. İnsanların hayatına karışırken bunların elinde gideceğini unutma

2. Kira ödemiyorsun
3. Fatura Ödemiyorsun
6. Mutfak masrafın yok
7. Çalışmıyorsun

Bence gayet pembe bir hayatın var. İnsanların hayatına karışırken bunların elinde gideceğini unutma
bu 7sinden belki ikisi doğrudur. çalışmaması ve kira ödememesi 😂 yok valla gelip konuyu hortlatmaya çalışıyo da konu tıkandı sıkıyo artık 😂

Çocuğu gönderdim geldim kimse kusura bakmasında bir yıl boyunca zaten bu olaylar olmadı biz kadınla telefonda birbirimize girince ben gelip buraya konu açtım ipler kopunca geldim açtım konuyu konu hızlı ilerliyormuş sanki kadının saçlarından tutup sürükledim size eğlence çıktı herkesin hayatı sizin gibi toz pembe değil kusura bakmayın sizin kocanız gidip başkasıyla evlenmedi çocuğu da tek yaptınız doğru demek adam sizi boşasa çocuğu başınıza alıp gık yapmayacaksınız adam fingitdeyip duracak el karılarıyla konuma inanmayan gidebilir beni anlayan 3-5 kişi var sağolun onlar yardımcı oldu çocuğu versemde suçlu olmam ben tek yapmadım benim kadar onunda çocuğu başkada gelişme olmadı çocuğu almak için aramadı zaten telefon alcam dedi izin vermedim küçük çocuğa ne telefonu saçmaladı iyice karısı yüzünden iyi günler sizede
Ya bizim kocamız başkası ile evlenemez, zaten kocamız ya hani, nikahımız var ya 😂 Senin kocan yoktu ki kızım. Var sanıyor olman yok olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ha şöyle kız. Özüne dön. Ne zamandır gerçek yüzünü göstermeni bekliyordum, seni naif sananlar vardı. Varoş ruhunu iyi saklıyordun, ama bi sinir krizine bakar işte.

Buraya ikinci adamlarla evlenen kadınlar yazmış okudum hepsini bekar adam seçmeyen sizsiniz bana akılmı veriyorsunuz kusura bakmayında yani ben ölsem çocuğa kim bakacak o Kadın bakacak he sizde eşşek gibi bakacaksınız kocanızın çocuklarına köprü geçene kadar canım cicim sonra çocuk gelmesin gelecekte ilgileneceksinizde adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Çoğusunu okudum konunun ama yorum yapmamıştım. Sen iyi değilsin haberin olsun. Ayrılığı halen kabullenemediğini , eski eşinin eşin olduğunu sanıyorsun herhalde. Adam seninle BOŞANDI. Sonra başka bekar bir kadın ile EVLENDİ. O bekar kadın senin ESKİ EŞİN ile evlendi senin çocuğun ile değil.

Bırak bakmayı istemese evine bile almaz. Senin doğurduğuna niye o baksın deli misin sen ? Sen eşşek gibi bakacaksın. Onların verdikleri ile de mutlu olmayı öğreneceksin. Azıcık onurunu gururunu taşı da daha fazla insanların gözünde değerini düşürme.

Çocuk var diye her b.ktan sebeple adamla görüşmek zorunda değilsin. Haa bana da dersin şimdi sen de mi evli biriyle evlendin diye. Hayır. Bende eşimde ilk evliliklerimizi yaptık. Şuan da da çocuğumuzu bekliyoruz. Allah kaderde bir ayrılık tayin etmişse senin gibi olmamak için de çalışıyorum. Okuyorum. Kurslara gidiyorum. Tavsiye ederim. Beynin açılır az

Ha şöyle kız. Özüne dön. Ne zamandır gerçek yüzünü göstermeni bekliyordum, seni naif sananlar vardı.
dur dur ayıkmasın az daha konuşsun yine içine kaçacak 😂 ilk defa gerçek tepki verdi ve bunu siz değil, ben başardım kıskanmayın 😂😂😂

2. Kira ödemiyorsun
3. Fatura Ödemiyorsun
6. Mutfak masrafın yok
7. Çalışmıyorsun

Ne pembesi be s.çam öyle pembeye, koca gitmiş koca. Kendi kendine evcilik oynuyo ex kayın aile ile.

Buraya ikinci adamlarla evlenen kadınlar yazmış okudum hepsini bekar adam seçmeyen sizsiniz bana akılmı veriyorsunuz kusura bakmayında yani ben ölsem çocuğa kim bakacak o Kadın bakacak he sizde eşşek gibi bakacaksınız kocanızın çocuklarına köprü geçene kadar canım cicim sonra çocuk gelmesin gelecekte ilgileneceksinizde adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Aşkilettam sen şimdiden ölümü düşünme. Ölünce senin yerine düşünecek insan çok.

Çoğusunu okudum konunun ama yorum yapmamıştım. Sen iyi değilsin haberin olsun. Ayrılığı halen kabullenemediğini , eski eşinin eşin olduğunu sanıyorsun herhalde. Adam seninle BOŞANDI. Sonra başka bekar bir kadın ile EVLENDİ. O bekar kadın senin ESKİ EŞİN ile evlendi senin çocuğun ile değil.

Bırak bakmayı istemese evine bile almaz. Senin doğurduğuna niye o baksın deli misin sen ? Sen eşşek gibi bakacaksın. Onların verdikleri ile de mutlu olmayı öğreneceksin. Azıcık onurunu gururunu taşı da daha fazla insanların gözünde değerini düşürme.

Çocuk var diye her b.ktan sebeple adamla görüşmek zorunda değilsin. Haa bana da dersin şimdi sen de mi evli biriyle evlendin diye. Hayır. Bende eşimde ilk evliliklerimizi yaptık. Şuan da da çocuğumuzu bekliyoruz. Allah kaderde bir ayrılık tayin etmişse senin gibi olmamak için de çalışıyorum. Okuyorum. Kurslara gidiyorum. Tavsiye ederim. Beynin açılır az
kız çeneni yorma 200 sayfa anlattık anlamıyo boşver trollünü yapsın eğlen geç 😂 aynı durumdaymışız Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah, bu tarz insanlarla da karşılaştırmasın

Hanımefendi
sen böyle zorla çocuğuna kadına baktırıp bakmak istemiyor diye eski eşin kapanın önüne koyacak sanıyorsun.Yanılıyorsun.Muhtemelen kendi hayatlarına bakıp yakında yeni bir bebek yapacaklar.Adam çocuğa telefonu sen onu aramayasın diye almak istemiş.Senin telefonundan değil çocukla direkt çocuğun telefonundan görüşebilmek için almak istemiş.Algında sıkıntılar var.Bu arada eşimle ilk evliliğimiz.

Hanımefendi

sen böyle zorla çocuğuna kadına baktırıp bakmak istemiyor diye eski eşin kapanın önüne koyacak sanıyorsun.Yanılıyorsun.Muhtemelen kendi hayatlarına bakıp yakında yeni bir bebek yapacaklar.Adam çocuğa telefonu sen onu aramayasın diye almak istemiş.Senin telefonundan değil çocukla direkt çocuğun telefonundan görüşebilmek için almak istemiş.Algında sıkıntılar var.Bu arada eşimle ilk evliliğimiz.
herkesin ikinci evliliği sanan musakkaya ilk evliliğini yapan üyeler şoku 😂😂

O adam o kadınla boşansa da sana gelmeyecek, çünkü aklı başında bir insan bir kere hata yapar. Zamanında ailecek iyi ketempereye getirmişsiniz ama adam gitmiş eninde sonunda yapacak bi şey yok kudur başını ye şimdi.

kız çeneni yorma 200 sayfa anlattık anlamıyo boşver trollünü yapsın eğlen geç 😂 aynı durumdaymışız Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah, bu tarz insanlarla da karşılaştırmasın
Sende haklısın. Bayadır takip ediyorum. Yani yazmadım ama konunun çoğusunsa hakimim. Deli midir nedir 😂

Amin amin Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🌹

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X