Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O adam o kadınla boşansa da sana gelmeyecek, çünkü aklı başında bir insan bir kere hata yapar. Zamanında ailecek iyi ketempereye getirmişsiniz ama adam gitmiş eninde sonunda yapacak bi şey yok kudur başını ye şimdi.
kız dur küfür falan edip banlanacak şimdi, sonra naparız biz

yok bu sefer damarına bastım galiba 😂 bi de yardım edecekler yazsın demiş, adamı karısından boşatalım istiyo 😂
Sümüklü bebesini göndermiş, üstüne anasını babasını salmış sülaleyi seferber etmiş boşatamamış biz ne edelim Allah Allah ya.

Buraya ikinci adamlarla evlenen kadınlar yazmış okudum hepsini bekar adam seçmeyen sizsiniz bana akılmı veriyorsunuz kusura bakmayında yani ben ölsem çocuğa kim bakacak o Kadın bakacak he sizde eşşek gibi bakacaksınız kocanızın çocuklarına köprü geçene kadar canım cicim sonra çocuk gelmesin gelecekte ilgileneceksinizde adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Ay yok senin gerçekten Bi beynin yok. Ya hu sen değil misin kadın çocuğuma köfte yapmamış koltuğu yemek döktü diye kızmış yanında kavga etmiş çocuğumu üzmüş diyen. Böyle Bi kadına çocuk mu emanet edeceksin. İçin rahat edecek mi. Hem kadını beğenmiyorsun çocuk bakamaz o Bi de kendi çocuk yapmaya kalkıyor diyorsun hem de çocuğunu onun başına atmaya çalışıyorsun. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Sümüklü bebesini göndermiş, üstüne anasını babasını salmış sülaleyi seferber etmiş boşatamamış biz ne edelim Allah Allah ya.
ya ama karşındaki kadın çok güçlü. hem okumuş hem güzel, hem etek giyiyo hem kaynanaya diş geçiriyo bizim elimizden bir şey gelmez. he bi de köfte yapmıyo 😂 kadın ıstakoz, havyar, portakallı ördeğe falan alışmış fakir gibi köfte mi yoğursun çocuğa musakkak musakkak 😂

Buraya ikinci adamlarla evlenen kadınlar yazmış okudum hepsini bekar adam seçmeyen sizsiniz bana akılmı veriyorsunuz kusura bakmayında yani ben ölsem çocuğa kim bakacak o Kadın bakacak he sizde eşşek gibi bakacaksınız kocanızın çocuklarına köprü geçene kadar canım cicim sonra çocuk gelmesin gelecekte ilgileneceksinizde adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Dedi muso, kapının önünden

Ay yok senin gerçekten Bi beynin yok. Ya hu sen değil misin kadın çocuğuma köfte yapmamış koltuğu yemek döktü diye kızmış yanında kavga etmiş çocuğumu üzmüş diyen. Böyle Bi kadına çocuk mu emanet edeceksin. İçin rahat edecek mi. Hem kadını beğenmiyorsun çocuk bakamaz o Bi de kendi çocuk yapmaya kalkıyor diyorsun hem de çocuğunu onun başına atmaya çalışıyorsun. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.
Sen yoksa çocuğu düşündüğünü falan mı sandın? Ciddi olamazsın. Umrunda değil. İçi neden rahat etmesin. Sümüklü bebesini attı başından kafa dinliyo şimdi. Çocuğu göresi yok. Zamanında kocayı tutmak için yapmış, şimdi işe yaramadı ya gözünde değil. Bir gün kırmızı kar yağar da herif geri dönerse o zaman sever çocuğunu.

kız çeneni yorma 200 sayfa anlattık anlamıyo boşver trollünü yapsın eğlen geç 😂 aynı durumdaymışız Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah, bu tarz insanlarla da karşılaştırmasın
Kız ben de hamileyim beni de alın aranıza 😭

adam sizi kapıya koyar bir gün görürsünüz :KK66:
Tuhaf bi hayatın var Muso, ya çocuklar bi yere atılıyor ya da kadınlar kapının önüne konuyor. Başka hayatlar da var Muso, çocukların voleybol topu gibi ordan oraya atılmadığı, kadınların kapı önüne konmadığı. Mesela beni kimse kapının önüne falan koyamaz. Ben koyarım. 😁

Okurken içim şişti. Kardeşim kimse kimsenin çocuğuna sırf evlendiği kişinin çocuğu var diye bakıcılık, cici annelik yapmak zorunda değil! Önce bunu bir sindirin ve kabullenin. Siz ve babası bakacaksınız çocuğa, çocuğunuz o eve gittiğinde de tamamen kadının vicdanına kalmış ister ilgilenir, ister babasıyla bırakır evden çıkar, ister odasına çekilir. Siz bildiğiniz annesi gibi baksın istiyorsunuz yıkasın, yedirsin, giydirsin öyle bir dünya var mı? Sonuçta kendi çocuğu değil! Hiç bir bağı yok. Sırf çocuklu biriyle evlendi diye eski karısının yükünü niye paylaşsın? Niye doğurmadan annelik yapsın?

Ayrıca bir anne olarak siz, babası yokken çocuğunuzu nasıl başka bir kadının evine bu kadar rahat gönderebiliyorsunuz yahu aklım almıyor? Bende anneyim babası evde yokken çocuğumu karısının yanına göndermem ne münasebet?

Boşanmışsınız, adam evlenmiş kendine hayat kurmuş, Çekemiyorsunuz belli, kıskançlıktan gözünüz dönmüş, çocuğunuzu bile hırslarınıza kurban ediyorsunuz yapmayın..

Sen yoksa çocuğu düşündüğünü falan mı sandın? Ciddi olamazsın. Umrunda değil. İçi neden rahat etmesin. Sümüklü bebesini attı başından kafa dinliyo şimdi. Çocuğu göresi yok. Zamanında kocayı tutmak için yapmış, şimdi işe yaramadı ya gözünde değil. Bir gün kırmızı kar yağar da herif geri dönerse o zaman sever çocuğunu.
Ay yok gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Çocuğu bana attı çocuk başıma kaldı sanki evladından bahsetmiyor evden çöp çıkarıyor. 😑

5 hafta daha 🐣amin size de inşallah.
yaa çok küçükkk 😍 bizimkinin cinsiyeti belli oldu erkek ve musakka gibi bi gelin kabusları görüyorum iki gündür 😂😂 inşallah yavrum aklı başında düzgün bi eş seçer 😂

Ay yok gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Çocuğu bana attı çocuk başıma kaldı sanki evladından bahsetmiyor evden çöp çıkarıyor. 😑
Proje çocuk yavri o. Adama takoz olsun diye yapmış. İşe yaramadıkça sevmiyor işte.

aynen ve bilerek cevap almak için yapıyo kösele oldu arkadaş doymuyo laf yemeye, o yüzden prim vermemek en iyisi. goy goyu çevirip sayfaları coşturalım biz 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X