Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Artık böyle bir fikri var düğünlerdeki gelin damat dansı gibi dans bile ettirir.

Kadın kocasıyla,oğluyla,kayınvalidesiyle,kayınpederiyle fotoğraf çektirirse çok bozulur yalnız.
Şimdiki sünnet düğünleri sanki evlilik gibi. Bence kesin kendine pay çıkaracak ex ile dans edecek vs vs. Bunu yaparsa ancak kendini küçük düşürür

Biz evlikende kayınvalidem ve kayınpederim sünney düğün istiyorlardı çocuk için akrabalarının hepsi sünnet düğünü yapıyor benim eski eşim çok düğün istemiyordu bu konuda ben de çok istemiyorum açıkçası ama yaşlı insanlar gönülleri olsun hayal kurmuşlar o yüzden pek ses etmedim bende sünnet düğünü yanlısı değilim açıkçası onlar istiyor diye sustum

La cumparsita ile dans edin bari.

Siz imam nikahı kıydınız mı? Resmi nikah bitti ama imam nikahınız duruyor mu?

Beyfendi karısının derdindeydi sallamadı pek sünneti en son kayınvalidemler noktayı koydu Haziran gibi olcak okul kapanınca dediler
Ağzınla söylüyorsun işte kocan aşktan ölüyor hiçbir şey umurunda değil. Hala kocam beni mağdur etmez diye kendini kandır. Elinde avucunda ne varsa kaynananların torun saplantısına borçlusun onun da sönümlenmesi yakın. Aklını başına al diyorum ama kime diyorum

Şimdi geldi gelmedi, az durdu, fotoğraf çekilmedi, olay çıkaracaksın kendine. İstemiyorum diyeceksin bitecek. Yok yaşlı insanlar, gönülleri olsun. Malzeme lazım sana, sebebi o.

Şimdi geldi gelmedi, az durdu, fotoğraf çekilmedi, olay çıkaracaksın kendine. İstemiyorum diyeceksin bitecek. Yok yaşlı insanlar, gönülleri olsun. Malzeme lazım.sana sebebi o.
Adamı görecek adamı, nasıl özlemiştir şimdi djfjfkf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…