Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
imam nikahı yaptık adliyeye gitmeden boşadı beni

Sen nasıl razı geldin bu boşanmaya ya. Çekişmeliye neden getirmediniz?

Adamın derdi büyük ihtimal başka kadınlarla gezip tozmak, başkasıyla yatmaktı. Hoş ilk bulduğu ile evlenmiş o da garip. Hani boşanmayı da tam kabul etmemişsin hala, madem bunun yeniden evlenmesi dert olacaktı adama zamanında demedin mi bu ev dışında ne halt yersen ye geri evine dön diye.

Yeni gelin sünnet düğününe felan yollamaz ben size deyim ya da musakka yi koymazlar düğüne ikisinden biri ben size diyim

Eski eşim biz evliyken sürekli evi terk etti zaten mutlu değilim diyordu kavga ediyorduk tartışıyorduk kaynanam hep aramızı yaptı kaynanam hep eve geri döndürdü en sonunda çocuk beş yaşındaydı artık ayrılalım dedi mağdur etmem seni dedi zaten çocuk olduktan sonra hiç evi terk etmedi çocuktan önce hep evi terk ediyordu o yüzden çocuk yaptık evlilik düzelir diye özellikle kaynanam annem çocuk yapın dedi işte çocuk oldu biraz duruldu aramız rutine bağladı osura annem hep bizdeydi zaten eski eşim yoğun çalışıyordu geç geliyordu açıkçası annemle de araları zaman zaman geriliyordu annem biraz lafını esirgemeyen bir kadın kalbi temizdir ama benim kadar sakin değildir bir keresinde eski eşime senin çamaşırlarını kızım yıkıyor yemeğini kızım yapıyor diye çıkıştı işte sizin de dediğiniz gibi annem ev aldırmak istiyordu ama ev almadı ev alacak toplu parası olmadı ama annem de biraz üstüne gitti arada laf soktu oda ona dayanamadı en sonunda mutlu değilim dedi çocuk kendini ifade edebilecek yaşa geldi bitirelim dedi ben istemedim zaten ayrılmak bu sefer kaynanamda konuştu ama işe yaramadı dilekçeyle geldi eve imza attırmak için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…