Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz cocugunuzu sevmediginiz aslinda o kadar belli oluyor ki. Esinizle baglantisi olmasa ve gelir kapisi olmasa siz asil bir yere atip gidersiniz..
Pamuk anne sende annesin belliki ben çocuğumu seviyorum ama tek başıma yapmadım babasındada olması gerekirken bana atıldı kadınl hayatını yaşayacak bu adam revamı

Canım teşekkür ederim sen beni anlıyorsun o kadın rahat namusuna bisey demem tamam bilmiyorum ama eşimin tarafı biraz dikkatlidir bu konularda etek kısa elbise fotoğraf atmam hiç instgrama giyerimde çok kısa giymem diz üstü en fazla kadın mini giyiyormuş bisey diyemem namusuna ama
demene gerek kalmadı ki 🤣

Evet o ödüyor çocuğu başıma atıp hayatını yasamanın bedelidir belki bunlar birde benmi ödeyecektim aidatı sizde yani
Burda bazen kedileri köpekleri için insanlar konu açıyor. Onlar senden daha çok evladı görüyor kedilerini köpeklerini. Çocuğa Bi DNA testi yaptır kız belki senden değildir.

Çocuğu sürekli bi yere atıyor, çocuk gelince başına atılmış oluyor. Çocuk atılan bi şey onun için. Tenis topu gibi.

Kendi ilk yazisinda devamli gönderdigini ve baba evde olmadigi zamanlardada gönderip durdugunu yazdi..Daha kadin nasil birsey belli degil, hangi sorumlukuk sahibi bir anne onu yapar....Cocuk zerre umrunda degil. O yüzden cocugu kolayca babaya vermekten de bahsediyor. Saniyor ki yük gördügü onlara da yük olacak. Benim kuzenime simdi babasinin ikinci esi bakiyor. Hatta öz anneden daha öz verili. Yarin öbür gün cocuk tamamen babasini secse asil gününü görecek..

Canım teşekkür ederim sen beni anlıyorsun o kadın rahat namusuna bisey demem tamam bilmiyorum ama eşimin tarafı biraz dikkatlidir bu konularda etek kısa elbise fotoğraf atmam hiç instgrama giyerimde çok kısa giymem diz üstü en fazla kadın mini giyiyormuş bisey diyemem namusuna ama
Bir de namusuna laf etseydin bari.Lütuf gibi söyleme bunu.Sanane eteğinden,elbisesinden.Kocası memnun ki evlenmiş.

Pamuk anne sende annesin belliki ben çocuğumu seviyorum ama tek başıma yapmadım babasındada olması gerekirken bana atıldı kadınl hayatını yaşayacak bu adam revamı

Anneyim Evet. Ama bosansam babalari ilgilenmese cocugumdan bahsetsem "basima atildi" demem asla. Esimden cok benim cocugum. Ben tasidim ben dogurdum. Aslanlar gibi de bakarim. Ayni sekilde eski esime yük olsun diye "tamamen vermem". Allah canimi alir da öyle alir ancak. Ikimizin arasinda baya fark var bu konuda.
Yeni es ile ilgili süreci de cok farkli yönetirdim

Anneyim Evet. Ama bosansam babalari ilgilenmese cocugumdan bahsetsem "basima atildi" demem asla. Esimden cok benim cocugum. Ben tasidim ben dogurdum. Aslanlar gibi de bakarim. Ayni sekilde eski esime yük olsun diye "tamamen vermem". Allah canimi alir da öyle alir ancak. Ikimizin arasinda baya fark var bu konuda.
Yeni es ile ilgili süreci de cok farkli yönetirdim
Ne yapardınız mesela yeni eşe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X