Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama öyle ben usul adet neyse ceyizimle nişanım kınamla hepsi ayrı ayrı oldu adetine göre yaptık kadın kuru kuru bir düğün bir bilezik yaptı geçti ben bu eve çeyizimlw geldim ellerimle hazırladım dizdim herşeyi hala da misler gibi evim şükürler olsun rabbime

Eh sonuc? Yine de bosandiniz. Demek ki olay ceyizde kinada kiyafetde degilmis... kadini nerden vuracaginizi sasirdiniz.

Di mi bu kadar muhtesem birinden neden bosanmak istemis ki

Bende anlamadim. Bildigin pirlanta. Heleki
eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu

Pirlanta resmen ve Senin annesi adayi. Hatta dur ne senesi Millenium

Ama öyle ben usul adet neyse ceyizimle nişanım kınamla hepsi ayrı ayrı oldu adetine göre yaptık kadın kuru kuru bir düğün bir bilezik yaptı geçti ben bu eve çeyizimlw geldim ellerimle hazırladım dizdim herşeyi hala da misler gibi evim şükürler olsun rabbime

İdolümsün bundan sonra 😍 evlenirsem hepsini yaptırcam bu saydıklarının.

Valla aidatı da adam ödüyorsa öpsün başına koysun. Adamı hiç kızdırmasın az akıllı olup. Ben böyle boşanan erkek görmedim hiç.
Evet o ödüyor çocuğu başıma atıp hayatını yasamanın bedelidir belki bunlar birde benmi ödeyecektim aidatı sizde yani

Öbür sirfinti etek elbise giyomus, adamı öyle kandirmis, musakka ic donsuz şuradan suraya gitmez ama kiymetini bilen yok.
Canım teşekkür ederim sen beni anlıyorsun o kadın rahat namusuna bisey demem tamam bilmiyorum ama eşimin tarafı biraz dikkatlidir bu konularda etek kısa elbise fotoğraf atmam hiç instgrama giyerimde çok kısa giymem diz üstü en fazla kadın mini giyiyormuş bisey diyemem namusuna ama

Evet o ödüyor çocuğu başıma atıp hayatını yasamanın bedelidir belki bunlar birde benmi ödeyecektim aidatı sizde yani
Ha şöyle kız yola gel, kara kaşına gözüne yapılmıyor onlar, otur oturduğun yere, zıp zıp zıplama çekerler halıyı altından yere yabışırsın.

Musakka prenses gibi 😇oteki hadsiz pacoz
Gerçekten yazla kış gibi farklılar.Muso çeyiz,bilezik,kısır,kayınvalide etrafında yaşamış hep.Alnının akıyla evlenmiş.(Ne demekse)Evi bile kendinin zannediyor.Eski eş ailesinin gözünde doğurduğu çocuk kadar kıymeti yok aslında.Evlendikten sonra annesi yerleşmiş evine.Evliliği de becerememiş.
Öteki kadın özel üniversiteyi bitirmiş,kendi evini almış,kendi parasını kazanmış,adamı iç güveysi almış,kayınvalideye mesafesini koymuş,düğününe bile getirtmiş,kısır oturmalarını reddetmiş.İstese kocasını kapının önüne koyar.İstenmeyen gelin de değil.Öyle olsa başta engel olurlardı.
Çok farklılar.

Siz cocugunuzu sevmediginiz aslinda o kadar belli oluyor ki. Esinizle baglantisi olmasa ve gelir kapisi olmasa siz asil bir yere atip gidersiniz..
Çocuğu sürekli bi yere atıyor, çocuk gelince başına atılmış oluyor. Çocuk atılan bi şey onun için. Tenis topu gibi.

Şimdiye kadar orta yerinden hart diye nasıl yarılmadı hayret verici, güçlüymüş baya.
Her ne olursa olsun ben musakkanın soğukkanlı olmasını sevdim 4k yakın linç yedi gık demedi ya.onun yerinde başkası olsa hepimizi dava edecekti parmak sallamıştı çoktan adliyede görüşürüz diye asillik var yani yok değil🥲😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X