Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadın çocuğuda kullanır zaten bir kere oğlumu paylaşmıştı yılbaşında kaldırttım fotoğraflarını Yılbaşı ağacında kendi eşim oğlum ne münasebet sayfasında paylaştı eski eşimi arayıp sildirmiştim çocukları istismar ediyor bence sosyal medyada benim hesabım bile kitli
Ayy çocukları kullanmak ne ayıp dimi muso. Senden iyi kim bilecek 👏🏻

O kadın çocuğuda kullanır zaten bir kere oğlumu paylaşmıştı yılbaşında kaldırttım fotoğraflarını Yılbaşı ağacında kendi eşim oğlum ne münasebet sayfasında paylaştı eski eşimi arayıp sildirmiştim çocukları istismar ediyor bence sosyal medyada benim hesabım bile kitli
Ay kadin hem etekli hem çocuk istirmarcisi 😳

E kaynassınlar diye düğüne, balayına ve yetmedi alayına gönderiyodun ya çocugu.. kaynasmıslar yine arayı bozmussun

Canım sen beni anlarsın çocuklu adamları onlar seçti sen ben alnımızın akıyla bekar adamlarla evlendik çocuklu adamla evlenen çocuğuylada kabul etmek zorunda bakacak edecek çocuğum babada kalmak istiyor kalmamı diyim hayatlarını bekar çocuksuz gibimi yaşasınlar
Sen elin evinde sığıntı gibi yaşadığın sürece onlar da bekar çocuksuz gibi yaşar.

Bende konuda kim eksik diyorum 😂 Şermin hanim burada olsaydi simdiye kadar influencer yengeyi bulmustu 🤦‍♀️
Ben de onu düşündüm ama şermin hanım bu konuya bilerek bulaşmadı bence. onun vakti kıymetlidir böyle 3k yorumlu yere harcamaz
canım benim 😌

Canım sen beni anlarsın çocuklu adamları onlar seçti sen ben alnımızın akıyla bekar adamlarla evlendik çocuklu adamla evlenen çocuğuylada kabul etmek zorunda bakacak edecek çocuğum babada kalmak istiyor kalmamı diyim hayatlarını bekar çocuksuz gibimi yaşasınlar
Tövbe yarabbim neden benim çocuğumu baskasi kabul edecek ya onun annesi benim zaten. Başkasına ihtiyacı mı var? Hiç zannetmiyorum çocuğunun babasında kalmak istediğini sen gönderiyorsundur🙄 Ben kimsenin hayatına asalak gibi yapismam doğrusu çok yanlış fikirlerin var. Sen de bırak milleti kendi hayatına güzel şeyler katmaya bak. Çalış mesela milletin başına bela olma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X