Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dua et kadından çocuğu olmasın. O çocuk minnoşluklar yapar aklını alır babasının. Senin tek kozunda elinde patlar. İkinci çocuğu yaptıkları anda senin tek kozun da elinde patlar. Kayınpederin değil üç kuşak ötedeki dedelerin ismini koysam kurtarmaz.
Torun evlattan çok sevilirmiş. Güzel bi köprü olur, bütün kırgınlıkları süpürür alır.

Konu sahibi evlerden ırak olsun denecek bir insan tipisiniz şaşkınlıkla okudum yazdıklarınızı. Anne filan olamazsınız siz dizilerdeki takıntılı saplantılı gördüğümüz tipler gerçek hayatta var dedirttiniz. Ben de boşandım kizimin babasi başkasıyla evlendi. Ne münasebet çocuğum gidip onlarda kalacak o kadın neden benim çocuğuma bakacak? Herkes cizsin yolunu neden birbirimizin hayatina yapisalim? Korkunç bir kalbiniz var çocuğunuza üzüldüm.
Canım sen beni anlarsın çocuklu adamları onlar seçti sen ben alnımızın akıyla bekar adamlarla evlendik çocuklu adamla evlenen çocuğuylada kabul etmek zorunda bakacak edecek çocuğum babada kalmak istiyor kalmamı diyim hayatlarını bekar çocuksuz gibimi yaşasınlar

Torun evlattan çok sevilirmiş. Güzel bi köprü olur, bütün kırgınlıkları süpürür alır.
Ayyy bi de kız olursa. Musonun bıyıkları terlemeye, sesi çatlamaya başlayan bobaaa diye bağıran oğlu mu, infülüyınsırın minnoş prenses kızı mı? Muso bu gece uyuyamaz okursa bunu

Canım sen beni anlarsın çocuklu adamları onlar seçti sen ben alnımızın akıyla bekar adamlarla evlendik çocuklu adamla evlenen çocuğuylada kabul etmek zorunda bakacak edecek çocuğum babada kalmak istiyor kalmamı diyim hayatlarını bekar çocuksuz gibimi yaşasınlar
Alın : ben ne alaka yaa. ( yine boşanmıs adamla evleneni yeriyon nıççç sen bizle eğleniiiinnn

Ulan adam çocuklu olunca evli mi oluyor kafayı yiyeceğim şimdi bir de biz bekar erkekle evlendik diyor 😡
Daha bunun ayrımını bilmiyor.

İstediği kadar yapışsın. Oğlu eski kocasına da benzemez.
Erkekler genelleme olacak belki ama öyle, aklını başından alacak el kızını bulmaya bakıyor. Bizde iki erkek örneği var. İkisi de eş tarafına yakın oturmayı seçtiler. Belirleyici olan evleneceği kadınlar oluyor. O yüzden çok güvenmemek gerekiyor.

Ben de anlarim gerci ben de cocuklu adamla evlendim, alnima kara calindi. Affet beni musakka sana layik olamadim. Gelmiyim mi köfte yoğurmaya😥

Ayyy bi de kız olursa. Musonun bıyıkları terlemeye, sesi çatlamaya başlayan bobaaa diye bağıran oğlu mu, infülüyınsırın minnoş prenses kızı mı? Muso bu gece uyuyamaz okursa bunu
O kadın çocuğuda kullanır zaten bir kere oğlumu paylaşmıştı yılbaşında kaldırttım fotoğraflarını Yılbaşı ağacında kendi eşim oğlum ne münasebet sayfasında paylaştı eski eşimi arayıp sildirmiştim çocukları istismar ediyor bence sosyal medyada benim hesabım bile kitli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X