Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ee tmm daha ne istiyorsunuz adamın evinde oturuyorsunuz nafakasını veriyor çocuğuna bakıyor işsiz güçsüz müsünüz Allah aşkına kendinize bir meşgale bulun ağır vakurlu bir kadın olun sıradan olmayın belki düzelirseniz adam döner
Deme öyle bacım ciddiye alır😅

Akrabalar söyledi kuzeniyle çok yakınım :)
Sorun şu ki siz yedi ceddiyle samimi olmak yerine eşinizle samimi olmamışsınız. Adamla bağ kurmadıktan sonra ne fayda😁
Kadın işveli cilveliyse anasıyla kuzeniyle amca oğluyla samimi olmaması önemsiz. Aradaki her sorunu kocasıyla iki işve fişne halleder.
Boşa güvenmeyin bunlara

Altınlar zaten sizin hakkınız, hukuken de öyle de; bence siz her şeye garanti gözüyle bakmayın ciddiyim. Bu hayatta neler neler oluyor. Oğlunuza bile güvenmeyin.
O çocuk az babasına çektiyse büyüyünce bulur bi el kızı, çeker gider. Anasını da bayramdan bayrama görür.

Çok sağolun beni anladığınız için çocuğu başıma atıp eğlenme gezme yapamazlar öyle kusura bakmasınlar ev kayınpeder üstüne ben oğlumun üstüne yap dedim babam ölmeden mal ver nasıl diyim zaten oğluma kalacak benden de dedi
Ay çocuğunuzu başına attılar gibi mi görüyorsunuz ne güzel evladınız yanınızda velayetini almaya uğraşan ne anneler var be

O çocuk az babasına çektiyse büyüyünce bulur bi el kızı, çeker gider. Anasını da bayramdan bayrama görür.
Zaten normali o, memede durmayacak ya ömür boyu bu çocuk. Zaten sağlıklı bir durum da değil, umarım oğluna da böyle yapışmaz. Yuvasında huzur bırakmaz.

Sorun şu ki siz yedi ceddiyle samimi olmak yerine eşinizle samimi olmamışsınız. Adamla bağ kurmadıktan sonra ne fayda😁
Kadın işveli cilveliyse anasıyla kuzeniyle amca oğluyla samimi olmaması önemsiz. Aradaki her sorunu kocasıyla iki işve fişne halleder.
Boşa güvenmeyin bunlara
Akrabalar iki tarafa oynar

Dua et kadından çocuğu olmasın. O çocuk minnoşluklar yapar aklını alır babasının. Senin tek kozunda elinde patlar. İkinci çocuğu yaptıkları anda senin tek kozun da elinde patlar. Kayınpederin değil üç kuşak ötedeki dedelerin ismini koysam kurtarmaz.

Çok sağolun beni anladığınız için çocuğu başıma atıp eğlenme gezme yapamazlar öyle kusura bakmasınlar ev kayınpeder üstüne ben oğlumun üstüne yap dedim babam ölmeden mal ver nasıl diyim zaten oğluma kalacak benden de dedi
Velayet sizde ve nafaka alıyorsunuz. Her türlü ihtiyacınız karşılanıyor. Çocuğunuzu başınıza atılmış bir canlı olarak görüyorsanız sıkıntı çok büyük. O zaman velayeti babaya verin, evinden de çıkın. Siz hayatınızı yaşayın(!).

Delircem ya musaka sen nerede oturuyorsun kuzum? İstanbul’da da ? Tanrı misafiri kabul ediyor musun ? Geliyorum .
musakkak musakkak
musakkak musakkak özelden adresini yaz geleyim Nusrtten yer ayırtıyorum hadi sana altın kaplamalı köfte ısmarlicam sohbet ederiz

Akrabalar iki tarafa oynar
Valla beni kayınpeder günahı kadar sevmez, ben de kendisini. Ama kocam açısından önemsiz😁 Ben her türlü kazanırım. Adam da kabul etti çekti ayağını. Eşler arasında sevgi ve tutku bağı varsa sülalenin fikri önemsizdir. Her türlü kazanan eş olur 😁

Konu sahibi evlerden ırak olsun denecek bir insan tipisiniz şaşkınlıkla okudum yazdıklarınızı. Anne filan olamazsınız siz dizilerdeki takıntılı saplantılı gördüğümüz tipler gerçek hayatta var dedirttiniz. Ben de boşandım kizimin babasi başkasıyla evlendi. Ne münasebet çocuğum gidip onlarda kalacak o kadın neden benim çocuğuma bakacak? Herkes cizsin yolunu neden birbirimizin hayatina yapisalim? Korkunç bir kalbiniz var çocuğunuza üzüldüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X