Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ha bide telefon hattı adamın üstüneydi onu da ödüyordu adam. Smdi ki eşi rahatsz olmuş mecburen numaramı değiştirdim diye de söylendi musakkak buralarda senin ki sana kurban olsun ( bak yine sinirlendim ona)
Anam orayi kaçırmışım ya ahahah helal olsun musakkaya toplanip benimkini dovmezsek rahatlayamayiz bacim

Ha bide telefon hattı adamın üstüneydi onu da ödüyordu adam. Smdi ki eşi rahatsz olmuş mecburen numaramı değiştirdim diye de söylendi musakkak buralarda senin ki sana kurban olsun ( bak yine sinirlendim ona)
Aboooov ben evliyim faturamı kendim ödüyorum vay be ne adamlar var beee boşandığı karısının faturasını ödüyor

Off muso öyle bir gezip eğlenecekler ki aklını yiyeceksin

Bir de eski eşinin başka çocukları olabilir.Miras paylaşımından haberi var mı acaba?

Adam baskasıyla evlenmiş onunla çocuk yapmayı planlıyor niye dönsün yaw

Bir de eski eşinin başka çocukları olabilir.Miras paylaşımından haberi var mı acaba?
İşte hepsini yapsın oğlumun üstüne çok rahatsız edici, kul hakkı yemekten de korkmuyor. Ne olursa olsun kardeşi olursa miras konusunda eşit hak almak durumundalar doğal olarak. Hepsi oğlumun olsun nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…