Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstemediler o kadını elbiseli etekli fotoları var influncer diye istememişler zaten o yüzden bir düğünle evlendi sadece gerisini yapmadılar evde vermediler eski eşim onun evine geçti
Nikahı onda.Düğüne gidip göbeğini atmışlar.Ne istememesi?

Kolej +5 bin nafaka. Tek yaşayan memur anneler bile karşılıyor bunu
Evet genellikle ama birşeylerinden kısarak. Bu adamın birde yeni ailesi var. Herhalde kadının üzerine yıkmamıştır kendini. Ay dur bilemedim algıya mı geldik biz yoksa adam benim algımda çok zengin 😂😂😂 nasıl oldu bu bilemedim.

Arkadaşlar Allah kimsenin yuvasını bozmasın hangi kadın genç yaşında çocuğuyla bir başına kalmak ister.Belli ki
eski eşini de seviyormuş konu sahibi ve hep birleşeceklerini düşünmüş.Adam da uyanık güya ceketini alıp çıkmış ama ev nasılsa babasının evi ya kadına kalmayacağını biliyor hayatına bakmış hemen de evlenmiş belli ki konu sahibine sevgisi de bitmiş.Burada şunu bir kez daha anladık ki hiç bir kadın bir erkeğe güvenmemeli hele ki çocuğunu maşa yapıp koz olarak kullanmamalı.Evi konu sahibi üzerine alsaydı emin olun eski eşe bu kadar takmazdı.Şimdi o evde hep diken üzerinde oturacak çocuk da böyle anne babanın arasında pisikolojisi çökmüş olarak hayatına devam edecek
Çok sağolun beni anladığınız için çocuğu başıma atıp eğlenme gezme yapamazlar öyle kusura bakmasınlar ev kayınpeder üstüne ben oğlumun üstüne yap dedim babam ölmeden mal ver nasıl diyim zaten oğluma kalacak benden de dedi

Evet genellikle ama birşeylerinden kısarak. Bu adamın birde yeni ailesi var. Herhalde kadının üzerine yıkmamıştır kendini. Ay dur bilemedim algıya mı geldik biz yoksa adam benim algımda çok zengin 😂😂😂 nasıl oldu bu bilemedim.
Tabi. Tatillere gidiliyor etkinlikler yapılıyor, sevgili karısı istemiyor diye adam haftasonu çocuğu kursa yazdırcakmış. Bunlar öpücükle mi oluyor?

Üzülüyorum da bi yandan musakka hanıma (evet muhtemelen yemek işiyle meşgul belki bi mantıcı veya ev yemekleri) . Hala eski eşi severken onu böyle mutlu görmek? belki biraz zamana ihtiyacı vardı empati yapayım diyorum ama yazdıklarını okuyunca da fenalıklar geçiriyorum . Sonra böyle herkes bi kamyon laf ederken bile derman araması çok üzücü geliyor acaba psikolojisi mi bozuk ama sonra bakıyorum ağzını bozdu mu da bozuyor hani göründüğü gibi saf da değil. Çok kafamı karıştırdın musakka hanım, ilk kez birine karşı bu forumda bu kadar karışık duygular içindeyim. Yok mudur bi arkadaşın akraban yapma etme dur diyecek?
Yok bendükkandan sadece kira alıyorum 8bin babamdan kaldı dükkan kiraya verdim

İstemediler o kadını elbiseli etekli fotoları var influncer diye istememişler zaten o yüzden bir düğünle evlendi sadece gerisini yapmadılar evde vermediler eski eşim onun evine geçti

İstenmeyen sizsiniz kocanız sizi istemedi ondan bu kadar çıldırmanız
Adamı nasıl sömürüp bıktırdıysanız herşeyi size bırakmış telefon faturasına kadar ödüyor

Vayy be ne büyük aşk yeni karısıyla demek onun evine yerleşmiş üstelik kadın etek elbise giyiyor vayy be içi açılmıştır adamın..
Çocuğunla onların huzurunu bozmaya çalışacak kadar zavallısın

Elbise etek giyince ne oluyormuş kız. Kadın değil mi bu elbise de giyer etek de. Oğullarını erkekle mi evlendirmeyi dusunuyorlarmis etek, elbise giymeyen😂
Ama kafalar nassıl güzel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X